• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron audya FiyaT !!

• Konbuyu başlatan tenor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 16K
Cevap: ketron audya FiyaT !!

emo varsa tamam artık.emo hangi orgu adam etmemiş ki bunun altında kalsın.ama fiyat bence yükselir cünkü emo bu işleri ucuza yapmıyor artık.emo usb de gördüğümüz gibi.ama sonucta emeğinin karşılığı tabikide sözümüz yok.

suan en pahali alet tyros4 malesef 4200 euro frde xxl audinin falan adi yok burda zaten 4600 olmasi imkansiz ,tyros4 bile 4200 ken

Arkadaşlar ben Tünel Müzikten By_CTO (Coşkun Turhan Özbilen)

Ketron Audya 5'in İsmini Turkish Live Instrument olarak değiştirdim...

Audya 5 Turkish Live Instrument ile ilgili geniş çalışmalar yaptım...
Bu arada 2 ay önce ketronun İtalyadaki Fabrikasındaydım oradaki mühendislere
gereken herşeyi söyledim...
Ketrondaki tüm eksik olarak gördüğüm (aslında eksik olan birşey yok Türkiye'ye göre eksik olan şeyler) ve benim kendi istediğim özelliklerin detaylı bir listesiyle ve mühendislere yardımcı olması amacıyla istediğimiz özelliklerin nasıl yapılacağına dair teknik bilgiler içeren dökümanlarla Ketron'un Mühendislerine tavsiyelerimi sundum.
Türkiye'deki müzisyenlerin Ketron'dan ne beklediklerini ve Türk Müziği konusunda aletin nasıl olması gerektiğini sizler adına By_CTO olarak Keron'a ilettim...
Bir çok öneride bulundum bu önerilerimi dikkate aldılar ve bana nasıl yapabileceklerini sordular bende onlara gereken bilgileri verdim ve bunun üzerine Ketron fabrikasında hummalı bir çalışma başlatıldı benim istediğim tüm özelliklerin hepsini alete teker teker yapmaya başladılar...,

Aşağıdaki linkten aletin deneme demolarını dinleyin özellikle deneme diyorum çünkü esas sesler bunlar değil zaten oradaki yazımdada belirttim...
Alete ses yükleme konusunda sıkıntılarımız vardı bu sıkıntılar giderildi ve ben bunu deneme açısından birkaç ses yaptım, bunlardan sadece bir kaç tanesi yeni ses diğerleri sx3000,xd9 sesleri
fakat şunu belirtmeliyim eski seslerin hiçbiri kullanılmayacak ama eski seslerden isteyenler olursa onlara ücretsiz olarak orgu alırken verilecek...
Benim hazırlayacağım set ücretli olacak Aynı Baykal,Emo,Cüneyt usbleri gibi USB olacak şuan fiyat belli değil
hayırlısıyla 20 güne kadar tüm yeni sesler ve yeni ritmler çıksın fiyatıda o zaman belli olacak...
(ritmlerin yüzde 90'nı loop olacak) yani tamamen canlı hepsini hazırlıyorum birde alete piyasadaki bir çok populer olan drumkitleri koyacağım ozaman istediğiniz aletin ritmini convert edip Audya 5 te kullanabilirsiniz...
şu linkten deneme olan demoları dinleyin ve altındaki yazıyı muhakkak okuyun çünkü alate yapılacak olan yeniliklerden bahsettim hepsi benim fikirlerim ve düşüncelerim ve fabrikaya yuptırdıklarım ve yaptıracaklarım eğer sizinde istediğiniz yada aklınıza gelen değişik özellikler varsa bana bildirin ben Tünel Müzikteyim bana buradan ulaşabilirsiniz
0212 2497158

Adım Coşkun kısaca (By_CTO)
Hepinize bol müzikli günler....

Moderatör tarafında düzenlendi:

bundan iyiside yok bence birz daha üzerinde çalışma olursa bu payada zor bulursun

bukadar da yeter yani adamlar yok gözümün önünde aldı falan filan bırakın bu yalanları ben 7 senedir xd9 kullanıyorum paramı kazanıyorum orgumdan memnunum tabiki bi kaç isteklerimiz oluyor am yeterli demolara inanmayınnnnnnn arkadaşlar

kardeş haklısın bende 6 7 sene dir kullanıyorum xd 9 ve 10 tane audya çıksa değişmicem ve de kimse kanmasın bunlara bu ne biçim bi fiyat ya ev almıyoruz kardeşim benim evim yok o para bende olsa biriktirip ev alırım audya nın içinde yatmıcam ya allah allah