• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron ExPlus3 son set

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
değerli müzisyen arkadaşlarım ketron için yaptıgım son setimdir devamı gelmeyecek özenerek hazırladığım set baştan sona kendi yapımımdır içerisinde ihtiyacınız olan tüm sesler mevcut ayarlarda teşekkür buttonuna basmanız yeterli saygılar

(Admin)şifre: macitvega

Ekli dosyalar

• explus3.rar
    9 KB · Görülen: 924
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron ExPlus3 son set

şifreli değilmi teşekkür buttonuna basmadan gidecektin :) şifre sohbet odasında verilecek saygılar :)

ya gardasım sen cıkarsız bir is yapmazmısın ? nereye varsak aynı terane? Ben de konyalıyım ama ne bileyim ben seni cözemedim? Yinede SAol Diger sitedede aynısını yapmıssın....

sohbet odasına giriyorum allah kulu yok !!!ya şu şifreyi nasıl öğrenicez ?

selam ,kardes setinizi indirdim ama passwort istiyor,rica etsek passwort gönderirimisiniz?
saygilar

bendekide silinmişti tekrar yüklemek zorunda kaldım site için teşekkür ederim bu sitede olmasa bu set başka kimsede yok tamamen yok olurdu thanks

teşekkürler

teşekür eden arkadaşlar sizin elinizde rar şifresi var mı ki.Neden teşekür ettiğinizi pek anlamadım.dosya şifreli çünkü..

slm
password ne acaba