• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron ExPlus3 son set

Cevap: Ketron ExPlus3 son set

bu sesleri SX3000'de kullanmak mümkün mü?

uzun bir uğraştan sonra şifreyi kırdım macitvega girin güle güle kullanın banada bol bol dua edin :)

şifre istiyor madem bu seti koydunuz neden şifreyide vermiyorsunu?boşuna indirmeyelim.

şirin şifre yi benden isteseydin ya :D

rar şifresi: macitvega

yeğenim teşekkürler.

şifre: macitvega

kerdeş bir paylaşım yapıyor sun milleti zora tutuyorsun bu insanların cohu müsizyen dir kalpleri erken kırılır

öncelikler selm arkadaşlar......

görüyorum ki biz( berkay1979, gofret,emrecan19 ben ve daha adını sayamadığım diğer önemli ketron paylaşımcıları ama gerçek paylaşımcılar emek vermiş hakikaten bişeyler ortaya koymuş olan paylaşımcılar) ketronu satıp başka cihaz aldığımızdan beri bi kaç dosyayla ketron bölümü geçinip gider olumş tekrar özür diliyorum ama gerçekten rahatsız oldum arkadaşlar burda ona buna çamur atacağınıza bişeyler ortaya koyun görelim ben pa800 aldım ama hala gönlüm ketronda bazı arkadaşlar ise bir kaç dosya ritim flan görünce en iyisi bunlar flan demişler ama bu gerçekten büyük saygısızlık bence bilenler bilir yeniler bilmez ama bizim ketrona verdiğmiz emek ve ortaya koyduğumuz işler sonucunda ketronu kullanmaya devam edenler var ve ben hala arkadaşımın yaına gittikçe onun xd9 una ritim yazıyorum istediğim parçanın en orjinal haliyle ritimini ve introsunu yazabiliriyorum ama bunu biz 3 5 haftada öğrenmedik diyorum ki emek verin ter dökün gece sabahlara kadar uğraşıp ketronda bişeyler öğrenin belki benim gibi xd9 un yanın da uyuyakalabilirsiniz ama eminim birşeyler öğreneceksiniz bir diğer ricam da burdaki eski gerçek ketronculara saygısızlık yapmayalım arkadaşlar EMİN OLUN Kİ SİZ KETROLARINIZDA ŞU ANDA BİZLERİN YAPTIĞI HAZIRLARLA KULLANIYORUSUNUZ O ALETLERİ kimse lafımı yanlış anlamasın eğer isteyen olursa da seve seve istediğiniz bir parçann orjinal ritmini yazabilrim... yazdıklarım yanlış anlaşılmasın polemiğe de gerke yok sağlıcakla kalın ketronun tadı başkadır kullanın arkadaşlar iyi günler.......................

ya arkadaşım eline saglık ama şifreyi vermedikten sonra ne yapcazki insan şifreyide verir...