• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron ExPlus3 son set

Cevap: Ketron ExPlus3 son set

Bir şeyi paylaşacaksanız adam gibi paylaşın.

"Berkay1979" birdaha bu şekilde hakaret içerikli yorum yaparsanız.Siteden uzaklaştırılacaksınız.Lütfen yorumlarınıza dikkat ediniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakaret içerikli sözler nedeni ile yorum silinmiştir.

Sayın "KortanyuS";

"Berkay1979" nickli üyenin yapmış olduğu yoruma bu şekilde ağır hakaret içeren sözler ederek site kurallarını ihlal etmiş oldunuz.Bu site sahipsiz değil ADMİNİ,Yöneticisi ve Moderatörleri var. Bu tür şikayetlerinizi tartışma ortamı yaratmadan direk bize bildirmeniz gerektiğini defalarca konu açarak bildiridik. burdan bakabilirsiniz.Ama bu şekilde bir hitabla belkide haklıyken haksız duruma düştünüz ve site kurallarına uymayıp hakaret içerikli kelimeler sarfettiğiniz için,diğer yorumlarınız ve paylaşımlarınızda göz önünde bulundurularak,sizi 1 haftalığına (7 gün) banlıyorum.7 gün sonunda üyeliğiniz otomatik olarak tekrar aktif olacaktır.Bilginize.

Berkay1979 nickli üyenin yaptığı yorum sizin yaptığınız yorumun yanında çok masumane kaldığı için sadece UYARILACAKTIR.

evet sevgili dostlar şifreyi ben yazıyorum siz siliyorsunuz

piyasada bulunan en güzel xd9 setidir berkay kullanmasın diye şifre vermemiştim ama boşverelim artık tüm ketroncu dostlarımız faydalansın bu arada moderatorlerimiz macitvega nickimi ne zaman kullanmaya başlayabilirim yasağımız ne zaman kalkacak öğrenebilirmiyim

xd9 a oluyormu birde bunları ayrı ayrı diskete çekipmi atacağız yeni aldım xd9 plus 3 ü

teşekür eden arkadaşlar sizin elinizde rar şifresi var mı ki.Neden teşekür ettiğinizi pek anlamadım.dosya şifreli çünkü..

şifre olmazmı var tabiki

xd9 a oluyormu birde bunları ayrı ayrı diskete çekipmi atacağız yeni aldım xd9 plus 3 ü

zaten xd9 için indirilen tek disketle yükleyebliyorsun iki snd de olanlarla aynı tek fark darbuka kitleri (plus3) insan sesleri (plus2)

seti kullanan ve memnun kalanlar yorumunu yazarsa sevinirim