• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron programlanır pedal board yapımı,

• Konbuyu başlatan Besbur
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 5K
Cevap: ketron programlanır pedal board yapımı,

tamam abi sabırla bekliyoruz teşekkürler

Biraz gereksiz uğraş gibi gördüm. yanlış anlaşılamsın tabiki emek var eline sağlık illaki faydası var ama sadece bi araya toplamak için millet bu kadar uğraşır mı bilinmez :)

hiç bir uğraş gereksiz değildir bu sayede daha daha yenilikler elde edilebilir

hiç bir uğraş gereksiz değildir bu sayede daha daha yenilikler elde edilebilir

Örnek olarak tuşun biri solda diğeri sağda ve bunları bi araya getirmek için hiç kimse bu kadar uğraşmaz diye düşünüyorum. Bu yüzden gereksiz lafını kullandım yoksa bu bi emektir uğraştır tabi ki emeğin gereksizliği olmaz o sadece tabiri caizse bi laftı..

Biraz gereksiz uğraş gibi gördüm. yanlış anlaşılamsın tabiki emek var eline sağlık illaki faydası var ama sadece bi araya toplamak için millet bu kadar uğraşır mı bilinmez :)

toplam uğraş 2 saat kadar,ketron biraz zor alet,mesela fade out yapmak için ilk önce sağ tarafta play control düğmesine basacaksınız,sonra ekrandan ikinci tuşa basacaksınız.exit deyip çıkacaksınız.canlı çalarken fillerin ve varyasyonların sol el ile kullanılması pratiklik sağlayacak.ayrıca bir ço kfonksiyonu da programlayıp pratik kullanabilirsiniz.sadece açıklama yaptım.takdir diğer dostların.
selam ve saygılar,burhan