• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron x1 derlediklerim

efesblue

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 plus
Sayın piyanist arkadaşlarım kimsenin uzun süredir yapmadığı paylaşımı yapmak istiyorum.Kendi yazdığım ve diğer üstatlarımın ritimleri ayrıcada tünelin verdiği ritimler mevcut sadece teşekkür butonuna basmanız benim için yeterli

Saygılarımla Piyanist YUSUF

ketron hakkında sorularınız için
05449136512
muhammedyusufkarahan hotmail.com
adresinden görüşebiliriz

Cevap: ketron x1 derlediklerim

ben teşekkür ederim dosyanın içinde bütün yöresel ritimler mevcut .eğer istediğiniz ritim ses var ise msn adresimi ekleyip görüşebiliriz 1-2 gün içinde yazar gönderirim

gerçekten seni yürekten kutluyorum kardeşim eline sağlık gerçekten ketronx1 kullanan benim gibi arkadaşların ritm ve ses konusunda çok sıkıntısı var şimdi indiriyorum inşallah istediğim gibidir teşekkürler

oncelıkle ellerıne saglık dostum paylasımın ıcın tesekkurler bende x1 kullanıordum dune kadar ama maalesef sattım ve korg pa 80 aldım sımdılık pa 1x veya 2x alacam kısmet olursa ketron kullanmak gercekten guzeldı tekrar tesekkurler ....

sizler oldukca bizler halkımıza daha iyi eserler ureteceğiz. bu eserleri belirlememizde büyük hak sahibi olan sizlere sonsuz teşekkürler .ALLAH sizin gibi kişileri başımızdan eksik etmesin.SAYGILAR.

amin hocam amin

yeni ses ve ritimlerden oluşan süper bi set ile uğraşıyorum en kısa zamanda sizlerle...

Piyanist Yusuf

slm kardeşim bu gönderdiğin ritmler xd9 ait sanırım çünkü benim klavye okumuyor

hayır kardeşim hepsi x1 ait indirip denedim hata mı yaptım acaba diye gayet düzgün bi şekilde okuyor senin ritim fazlalığından yükleme yapmıyor olmasın?