• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron x3000 yardım

veysellll42

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Ketron x1
Bu hatayı alıyorum bir türlü set yükleyemedim tünel müzik dediler ulaşabilecek bi numara bulamadım internetten bulduğum numaralara bakan yok lütfen yardım edin iyice soğudum artık bu orgdan

ketron kulanmadim fakat disketiyi orgun üzerinde formatlamani ve sonra seti yüklemeni tavsiye ederim veyada yüklemede oldugun sette bir sorun olabilecegini düsünyorum

Korglarda orgu fabrika ayarlarina geri dönüstürebiliniyor yani format ile ketronda öyle bir sistem varsa onuda denemeni tavsiye ederim
ben diskete hata oldugunu düsünyorum
Dikat:disketiyi formatlarsan tüm diskteki hersey silinir bunu bilmeni isterim
FLOPPY DISK
3.5 2DD/HD
. muhtemel bu tür disket türünü okuyor bilen biri mutlaka yadimci olacaktir

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim yarın ilk işim dediklerini yapmak olacak

Disketi orgda formatladım ama aynı hatayı veriyor farklı setlerdede durum aynı ketron x1'de olduğu gibi snd uzantılı set bulabilirmiyim buna pcm uzantılı olmayan yani bir disketlik setlerde sorun yok yüklüyor fakat o setlerdede elektro bağlama zurna ney mey gibi sesler bozuk çalıyor usd usv pon prg gibi sete ait olan drum dosyasını yanlış yada eksikmi yüklüyorum yada ayarlarında kapalı bi yermi var anlıyamadım

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle yüklediğiniz set sizin kullandığınız marka ve modele uyumlu değildir.Ben Yamaha OR700 V2 plus kullanıyorum seçkin marka ve modellerin ses ve kitini convert ettiğim halde(En çok da Tyros serisini convert ederken)yer yer hata alıyorum.Önerim Ketron'un başka serilerinde seti denemeniz XD7 ya da XD9 gibi