• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 plus3 pattern deki türk ritimleri sorunu !!!

yunus_53

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
XD9 PLUS 3
disketten değilde orgun kendi üstündeki sabit türk ritimlerine nerden ve nasıl ulaşabilirim..?? patternden olduğunu söyledi bir arkadaş ama tam olarak açıklamadı .bu konuda bir yardım talep ediyorum üstadlar.

Cevap: ketron xd9 plus3 pattern deki türk ritimleri sorunu !!!

pattern yazan tuşa basıp ritim bölümüne girdiğin zaman yüklü olan Türk ritimlerini görebilirsin.

iyide...kendi yüklediğim ritimleri görüyorum hep ! oysa ben orgun kendi orjinal türk ritimlrinden kullnmak istiyorum.ama yok işte bulamadım ! acaba ben nerde eksik işlem yapıyorum!?

eksik olan bişey yok. en son ne yüklersen onları görmen normal. senin düşündüğün şey olmaz yani.

hallettinmi

malesef ketron 55 üstad:(:(

merhaba, ketron sx3000 veya xd9 da türkiş yazıyor ama orgun fabrikasyon türk ritimleri yok , sadece sample türk ses ve drum kitler var aynı yoksa pa55tr pa500 gibi fabrikasyon yüklü değil.Bu orglarda fabrikasyon olarak batı ritimler ve sonradan ritim yükleyebileceğin pattern rem var ve ne yüklersen pattern kısmında onları görürsün.

merhaba, ketron sx3000 veya xd9 da türkiş yazıyor ama orgun fabrikasyon türk ritimleri yok , sadece sample türk ses ve drum kitler var aynı yoksa pa55tr pa500 gibi fabrikasyon yüklü değil.Bu orglarda fabrikasyon olarak batı ritimler ve sonradan ritim yükleyebileceğin pattern rem var ve ne yüklersen pattern kısmında onları görürsün.

hımm!...aslında ritim ve ses konusunda sıkıntım pek olmuyor..yanlız bugün aynı orgu kullanan bir arkadaşım bu söz konusu türk ritimlerinden bahsedince bir hayli heyecanlandım ve hemen eve gelip orgun başında saatlerce bu ritimleri aradım durdum:D:D çok teşekkür ederim piyanist şantör

Slm arabik ritmler var saidi wahde gibi onlarıda kendi ritm bölümünde bulabilirsin 2 sayfadır bu ritmler