• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 plus3 program seslerim birbirine karıştı yardım lütfen!!!

yunus_53

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
XD9 PLUS 3
yanlışlıkla bir aded bin dosyasını orga yükledim.org o anda dondu kaldı .mecburen kapatıp yeniden açtım orgu..fakat proğram sesleri darmadağın oldu.:(:(

Cevap: ketron xd9 plus3 program seslerim birbirine karıştı yardım lütfen!!!

gecmis olsun yunus valla ketron konusunda bir bilgi sahibi degilim ama insallah arkadaslar halleder yardimci olcak arkadas cok burda senle biz artik yaslandik her seyi karisdirmaya basladik yakinda hanimlar evdende kovarlarsa sasirma hehehe senin org aslinda beni degis bmw tyros serisine gec msj vermis heheh saka bi yana gecmis olsun duzelir insallah

gecmis olsun yunus valla ketron konusunda bir bilgi sahibi degilim ama insallah arkadaslar halleder yardimci olcak arkadas cok burda senle biz artik yaslandik her seyi karisdirmaya basladik yakinda hanimlar evdende kovarlarsa sasirma hehehe senin org aslinda beni degis bmw tyros serisine gec msj vermis heheh saka bi yana gecmis olsun duzelir insallah

:d:d:d........

slm kardeşim sistem dosyasını tekrar yükle sonra setini yükle düzelir

al isde cozum sana yunus hadi evden kovulmakdan sen kurtuldun darisi bana hehehe

sistem dosyasını denedim ..ama cd den diskete çekmede sorun çıkardı ..belli bir yerden sonra yükleme kilitleniyor..daha kısa bir yolu olsa iyiydi üstad ..birde bu hatayı ayarlardan düzeltme olanğımız yokmudur acaba?

yeni disket alıp sistemi yüklemeyi başardım..yanlız sesler yine karışık! ses setlerinide yükledim..nerde hata yapıyorum acabaa??

snd dosyalarını tek tek yükledim ve oldu ....şükürler olsun.:):)

geçmiş olsun

sağol üstad .ketrona geçeli bir ay olmadı daha ..acemilik işte...valla böyle böyle aleti çözecez inşallah..bu arada alet hakkatende taş gibiymiş ..adamlar birkere yapmış ama tam yapmış.seviyorum ketronu valla.