• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketroncular gözünüz aydın

gookhn gookhn

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha
arkadaşlar taşkın hoca ketronun öldü bitti denilen aletlerinden ne seslerler çıkarmış??ayrıca set konusunda yeni bir anlayış ortaya çıkardı,çıkardığı seti yanliş bilmiyorsam 3 setup olarak kullanıcılara sunacakmış standart setup düğün setup,program setup.hayırlı uğurlu olsun:)

Cevap: ketroncular gözünüz aydın

setuplar sample paket olcakmış user değil.

Nasıl yani sample paket olunca ne oluyor user olunca ne oluyorki ?

Nasıl yani sample paket olunca ne oluyor user olunca ne oluyorki ?

Değerli arkadaşım,setuplar user olursa aynı sample seslerden melezleme olur?!.ama setuplar sample paket olursa sample sesler değişik ve farklı olur.örnek,sizin aldığınız düğün paketinde 5 elektro 10 zurna olur,benim aldığım program paketde 3 zurna 3kunun 3bağlama vs. Olur,tercih paketi yani.bu daha önce yapılmadı.usb yada set çıkar içindeki standart sample seslerden başka seçeneğin olmaz.burada bu tabu yıkılmış oluyor yani.

zamanında ketron kullanıyordum ama artık korga geçtim. İnşallah ketron kullanan arkadaşlar için güzel bir set olur. iyi bir demolu tanıtım yapılması lazım.

bende ketrona dönücem kısmetse.cıkacak olan setdeki ses ve ritim+kit lerin büyük bölümü audya5 den çekilme,bu benim için yeterli.

Birazda ritim yazılırsa olay biter, ketron kullerinden yeniden dogar. En basta ben alirim, calisma olmasada almayi dusunuyorum.

Birazda ritim yazılırsa olay biter, ketron kullerinden yeniden dogar. En basta ben alirim, calisma olmasada almayi dusunuyorum.
Ritimler yazılmış zaten,taşkın bey ketronun arkasında artık ben varım dedi?!,herkesinde malumu olduğu üzere şuan piyasada onun setinin üzerinde set yok,audya5 i herkes gördü.sx3000nede çıkacak olan 16mb ta ilaveten 16mb =32mb set daha hazırlıyor.

sesler güzel ama efektlerin kısıtlı olması elektrobağlamaya lesli verilmeyişi,düğünde tesisatı yorması bir türlü ayar tutmayışı,satmak istediğin zaman milattan kalma 30yıllık rolandlar kadar bile değeri olmayışı beni ketrondan vazgeçirmişti. ritim sorun değil yazabiliyordum. ayrıca burda çok paylaşımım oldu çok üstüne düştüm ama diğer ketroncular hep duyarsız kaldı burda 3 5 kişi oldu sadece ketron için uğraşan.öyle bi soğudumki ketrona artık dönmem ben.o beğenmediğim teneke dediğim her seferinde yerin dibine soktuğum korg bana lafımı yutturdu ve korga geçtim üzülerek.

Ritimler yazılmış zaten,taşkın bey ketronun arkasında artık ben varım dedi?!,herkesinde malumu olduğu üzere şuan piyasada onun setinin üzerinde set yok,audya5 i herkes gördü.sx3000nede çıkacak olan 16mb ta ilaveten 16mb =32mb set daha hazırlıyor.

abi audya5i herkes gördü ama ben göremedim. 1 seneyi geçti set çıkalı ama daha audya5in azize ritimi nasıl çiftetelli ritimi nasıl halay ritimleri nasıl 2.4 ritimleri nasıl göremedik. bi sağlam demoyla tanıtamadılar. gelde üzülme. ya bi medeli bi korg adamlar yapıyor ya adamlar cayır cayır tanıtım yapıyor Maşaallah. her ritime demo yapıyorlar. ketron kullananlarda nedense hep zamanı olmayanlarmı kullanıyor anlamadım bi demo yapıp atan yok doğru düzgün.