• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketroncular gözünüz aydın

Cevap: ketroncular gözünüz aydın

hocam audya5,in youtube,da birsürü akgün südüdyosunda çekilmiş videoları var,ayrıca audya5i ben yakından inceledim muazzam sample okuyor,bunu anlamak için aletin başına varmanızı tavsiye ederim.

sesler güzel ama efektlerin kısıtlı olması elektrobağlamaya lesli verilmeyişi,düğünde tesisatı yorması bir türlü ayar tutmayışı,satmak istediğin zaman milattan kalma 30yıllık rolandlar kadar bile değeri olmayışı beni ketrondan vazgeçirmişti. ritim sorun değil yazabiliyordum. ayrıca burda çok paylaşımım oldu çok üstüne düştüm ama diğer ketroncular hep duyarsız kaldı burda 3 5 kişi oldu sadece ketron için uğraşan.öyle bi soğudumki ketrona artık dönmem ben.o beğenmediğim teneke dediğim her seferinde yerin dibine soktuğum korg bana lafımı yutturdu ve korga geçtim üzülerek.

Hocam lesli olayını sample seslerin kendinde bitirmiş zaten?o etkiyi yakalamışsa gerek varmı sizce?:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

sample olarak yapılan lesli ile efekt olarak verilen lesli birbirine uymuyor.Neyse velhasılıkelam inşallah ketroncuların memnun kalacağı bi set olur..sonuçta yıllarca alete birşeyler yapılmasını bekledi o kadar insan. en sonunda yapıldı. alanlar kullanıp demolar atarlarsa herkeste fikir sahibi olur.

Moderatör tarafında düzenlendi: