• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketroncular mujde bomba haber

mikael63

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron sd1plus
arkadaslar nihayet sd1 plus icin super oriental ritimler, looplar, sampler sesler!evet artik aleti kimse tutamaz sd1 plus icin hic nevale yapilmamisti,bati olarak super bir klavye gercekten ,ustat TASKIN tarafindan studyoda turkish ve arabic drum set hazirlandi akliniza gelebilecek her yore icin ritimler intro ve varyasyonlar yapildi,sampling butun sesler kaydedildi ve ben bu seti klavyeme yukledim sonuc mukemmel x1 icinde butun bu dediklerim gecerli siddetle tavsiyemdir saygilar

Cevap: ketroncular mujde bomba haber

arkadaslar nihayet sd1 plus icin super oriental ritimler, looplar, sampler sesler!evet artik aleti kimse tutamaz sd1 plus icin hic nevale yapilmamisti,bati olarak super bir klavye gercekten ,ustat TASKIN tarafindan studyoda turkish ve arabic drum set hazirlandi akliniza gelebilecek her yore icin ritimler intro ve varyasyonlar yapildi,sampling butun sesler kaydedildi ve ben bu seti klavyeme yukledim sonuc mukemmel x1 icinde butun bu dediklerim gecerli siddetle tavsiyemdir saygilar
sizlere TASKIN beyle irtibat icin05389218312-05072096479

xd9 için yeni bir set çalışması yapma imkanınız var mı?

ketron böyle çok bombalar gördü ama hiçbiri patlamadı o bombaların....

değerli dostlarım taşkın benim değerli dostumdur meslektaşım onun setleri çok güzeldir ketron adına birşeyler yapan kaldımı ki :) bi taşkın ve ben varım şuan ketron kullanmıyorum pa800 ve genesys kullanmayı düşünüyorum orgu aldıgım zaman en kısa zamanda set yapım aşamasına girecektir ketron explus set için gelen teşekkürler için herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum diğer sitedeki yorumlarınız beni mutlu etti saygılar taşkın beye selamlarımı sunuyorum

bu bomba hala patlamadımı atesleme fitili ıslak sanırım :

okan09okan09

Moderatör tarafında düzenlendi:

okan09okan09

Moderatör tarafında düzenlendi:

belki distribıtor yapmamış olabilir amaolmayanları ben xd9 a yaptım mademsx3000 kullanıyorsunuz ve taylan ritmi istiyorsunuz açın patt edit girin yazın :) davullarla 32 lik olarak yazabilirsiniz macit explus3 xd9 sette çoğu var kimi distributorun ritimleri kimi benimkimi ensarın sx3000 kullanmadım o yüzden çalışmam yok onuda siz yapın

styl edit programi olmamasi bence cok buyuk bir eksiklik