• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketronda yok böyle bisey acilll ?? ketron ustaları

Cevap: ketronda yok böyle bisey acilll ?? ketron ustaları

su an ıcın sıkıntı yok ama 9. dıskette hata vermesı 8 mb olabılır dıorlar ama ben plus 3un usv usd prg seslerını yukleım hıc sıkıntı yasamadm o zaman 16mb dıyebılırmıyım

seslerin olduğu tuşlardan ethnic olana gir oraya girince ekranın üstünde turca falan yazıyorsa 8liktir,eğer orda 16c falan yazıyorsa 16lıktır. yada drumkitlerine gir orda eğer turca kitler varsa8liktir ,xd1 xd2 gibi kitler varsa 16lıktır

gırdımm xd16 d gibi bısey yazıor kitlerde de xd1 xd2 xd 4 5 diye gidior ama 9. dısketten sonrası neden yuklenmıor ya kafayı yıcem neden plus 2 ve 3 9.disket ve 3.blokta hata verior

bitane sistem nkya internet sitesinden sorunu yaz sana mail olarak bir gün içerisinde dönerler. şimdi neden 9uncu diskette takılyor bende anlam veremedim. benim orgdada yaptı diyorum ya.tek seferde yükleyemedim.üstelik benimki flash bellekli disketli değil. bazen 2. bölümde bile takıldığı oldu. 3 dört kere uğraştım öyle yükleyebildim. kafana takma o kadar. orgun 16lık senin.bence varya meğer o kadar uğraşıp ritim yazacan. sök ses kartını gönder tunel müziğe plus4 yüklet .kral ritimler yazarsın onunla derim ama tabi maddi durumda önemli.yüz tl vermek lazım.

bende gondercm ya dusunuom aslında buda yetıor bana polisim evde calıom sadece kendım eglenmek zaman gecırmek yani amacım

plus4te ritim sıkıntısı çekebilirsin çok ritim yok. kendim yazarım diyorsan güzel kitleri var .ama bunların ritimleri çok plus2 plus 3ün.forumda bayağı paylaşıldı. heralde 400 500 tane çıkar güzel ritim. oda fazlasıyla yeter. introlarını silersen eğer orga 60 taneyi geçkin ritim atabiliyorsun. evde çalman içinde yeterde artar bile.milletin lafına kanıpta iki sıkıntı çektim diye satmayada kalkıp üstüne bin tl verip boşyere korg alıyım yamaha alıyım diye uğraşma derim.

Guncel kalsn

slm önce sistem disketini mutlaka yükleyin snd dosyaları bozuk olabilir gerekirse buradan yükleyebilirim

Ketron55 hocam 8 lik için senin bildigin iyi dediğin bi set var mi. Biraz değişiklik yapiyim orgta

güzel bi set bana da lazım abi 8 lik

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri