• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketronxd9 bir kaç soru yARDIMMM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kosavalı

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800 256rem,pa60,ketronxd9, g 600
ARKADAŞLAR istediğim zaman dem sesini verip almak istiyorum ve bu dem sesinin tonunu nerden değiştiriyoruz... başka bir setteki beğendiğim sesi kendi setime nasıl atarım malum tek tek göremiyom. birde ritimler arsında copy mümkünmü e2-4 dün c sini v2-4 a sına alıcam. yardımlarını bekliyorum saygılar eğer bunları çözersem güzel bir set yakında gelicek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ketronxd9 bir kaç soru yARDIMMM

güncellll..........

slm f5 den arranje volüme girlower 1 yada 2ye dem ver ne zaman istersen çık bu kadar setinin içinde yani uuser voisde o ses varsa kolaylıkla sesi atabilirsin ritmkopyde yapabilirsin

arkadaşlar şimdide orga snd yuklerken 9 diskette kaldı yuklenmedi. pls 2 snd yukleyeyim dedim oda 2 ci diskette kaldı.. şu an şaşkın durumdayım acaba bendeki snd ler mi bozuk sağlam olan varsa gönerirseniz sevinirim..............

disketlerin arızalıdır hepsine orgta format at sonra dene
pattern-edit-copy seçeneği ile kopyalama yapabilirsin

ne yaptıysam olmuyo yukleyemiyorum kala kaldım inanın pişman olmaya başladım bu aleti aldım diye disketlerde sfır problem yok acaba snd lermi arızalı aletin remi falan oynamasın yerinden bunun rem i içinde tam nerede ?

arkadaşım benimde başıma gelmişti sıkıntı yapma...
1. disket değiştir dene
2. xd9 sistem xd9.30a yı yükle öyle dene
3. bu işlemleri 3 veya 4 kez dene yani aç kapa yap tekrar dene gibi
4. diskleri bilgisayarda biçimlendir dene.. olmassa xd9 biçimlendir dene

bende olmuştu yapmıştım umram sendede olur... bide bende ketroncuyun acemiyim ama millet vermeyi değil daha çok almayı seviyor kolay gelsin...

arkadaşım benimde başıma gelmişti sıkıntı yapma...
1. disket değiştir dene
2. xd9 sistem xd9.30a yı yükle öyle dene
3. bu işlemleri 3 veya 4 kez dene yani aç kapa yap tekrar dene gibi
4. diskleri bilgisayarda biçimlendir dene.. olmassa xd9 biçimlendir dene

bende olmuştu yapmıştım umram sendede olur... bide bende ketroncuyun acemiyim ama millet vermeyi değil daha çok almayı seviyor kolay gelsin...

dediklerinin hepsini yapıyorum zaten lakin 9 diskette takılıyor bu sefer aç kapa yine 9 takıyom yine takılı kapayı 10 takıp aç kapa yaparak 16 kadar yuklüyom lakin 9 cu yuklenmediği için sesleri karışık ve eksik okuyor sanırsam snd ler arızalı sağlam pls3 olan varsa sevinirim

valla bozuk disketlerle ugraşma eski ikinci el disketlerden yapar takılmayı sıfır disket al her sesi attıgında disketi hzlı olarak bicimlendir
başkları nıda karalama ram bozuk die ramın bozuk olsa daha önceden 16 mb sesler olmaz bu arada 16 mb la 8 mb tı birbirinden ayıran fark yaylıların sampling olması 8 mb da ustundeki strings seslerinden yapılan seslerden anlayabilirsin

valla bozuk disketlerle ugraşma eski ikinci el disketlerden yapar takılmayı sıfır disket al her sesi attıgında disketi hzlı olarak bicimlendir
başkları nıda karalama ram bozuk die ramın bozuk olsa daha önceden 16 mb sesler olmaz bu arada 16 mb la 8 mb tı birbirinden ayıran fark yaylıların sampling olması 8 mb da ustundeki strings seslerinden yapılan seslerden anlayabilirsin

hakan 4 kutu sıfır disket var. hepsini tek tek denedim 9 za geldimi yuklemiyor kardeşim. arla zorla 9 zu atlayıp yuklüyoruz bu seferde sesler karışık oluyor orgu aldığımdada sesler karışıktı sample sesler user vocice ethnic te karışıktı misal zurna yazıyo ama zurna yok çıtır pıtır sesler var klarnet var kendi yok gibi yani. almadan evvel yukleme yapılırkende demek ayni sorun olmuş ve 9 atlanıp yuklenmiş buda malesef rem arızası gösteriyor.ha bu arada ben kimseyi karalamam beni tanıyamamışın ben sözümün eri biriyim bilsemde zarar yazacağını söz verdimmi arkasında dururum isterse alet çöplük olsun. yinede öyle kasa acamat olmuş ama sorun değil. biz 9 snd olmadanda program yaparız gerekirse fabrik ses ve ritimlerinle :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...