• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketronxd9 bir kaç soru yARDIMMM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: ketronxd9 bir kaç soru yARDIMMM

hamite gonder bnm dediğimi yap plus 4 u yukler sonra bi yerini bozarsın bende iyiiik yapayım derken picmenti leyimleyim derken aletin ses kartının ustundeki transtor kırldı bende leyimleyim dedim ters leyi lemişim ses kartına 400 lira param gitti işi ehline bırakmak daha ii

slm tek yapman gereken şu ben böyle yapıyorum bir disketi dene eğerki o disket sağlam ve yükleme yapıyorsa aynı disketi biçimlendirerek tekrar tekrar kullan başka hiç bi disket kullanma kesinlikle olur

birde senin klavye 8 mb lıkta olabilir ona dikkat et

erol hocam guzelim bebek gibi pa80 varken senin ne işin var ketronda falan olcek işe baksana üzüldüm abi senin adına insaal duzelir kolay gelsin abi

erol hocam guzelim bebek gibi pa80 varken senin ne işin var ketronda falan olcek işe baksana üzüldüm abi senin adına insaal duzelir kolay gelsin abi

Ketron Bölümünde Korg Propagandası yapmayalım Lütfen!!!

Her orgun kendine göre güzel yönleri yada kötü yünleri bulunabilir...

Herkes sonuçta bütçesine uygun olduğu için, aradığı özellikleri bulabildiği yada sound'u hoşuna gittiği için çeşitli markalarda klavyeler kullanıyor...

Tavsiyelerinizi özelden yapınız lütfen...

arkadaşlar sorun alete ne yuklendiğini bana veren kişide bilmiyodu yani alete snd değil pcm yukleniyomuş yukleme ile bir sorunum kalmadı saygılar.. bu konu kapana bilir..

hakan 4 kutu sıfır disket var. hepsini tek tek denedim 9 za geldimi yuklemiyor kardeşim. arla zorla 9 zu atlayıp yuklüyoruz bu seferde sesler karışık oluyor orgu aldığımdada sesler karışıktı sample sesler user vocice ethnic te karışıktı misal zurna yazıyo ama zurna yok çıtır pıtır sesler var klarnet var kendi yok gibi yani. almadan evvel yukleme yapılırkende demek ayni sorun olmuş ve 9 atlanıp yuklenmiş buda malesef rem arızası gösteriyor.ha bu arada ben kimseyi karalamam beni tanıyamamışın ben sözümün eri biriyim bilsemde zarar yazacağını söz verdimmi arkasında dururum isterse alet çöplük olsun. yinede öyle kasa acamat olmuş ama sorun değil. biz 9 snd olmadanda program yaparız gerekirse fabrik ses ve ritimlerinle :) :)

o yüzden alet sağlam diye bana söyledin takasa giriyordun.sonra baktın olmuyor benim alete çamur attın.sonra caydın.birde sözünün eriymiş.

o yüzden alet sağlam diye bana söyledin takasa giriyordun.sonra baktın olmuyor benim alete çamur attın.sonra caydın.birde sözünün eriymiş.

tam okumamışsın galiba yazıları bak bi üstte ne demişim alete snd değil pcm yukleniyomuş sorun yok yani.... ama sen kafana göre bu takas işini başka bir yere çekiyosan ayıplarım seni sonuçta alış veriş bu yenmiş içilmiş yok.. zorla kimse kimsenin aletini alamaz ve satamaz saygılar.
birde senin gibi değerli birine ve müzik dükkanı olan biribe bu tür kelimeler yakışmıyor olgun olman gerek esnaflık ağırdır müşteriyi mnn etmen gerek kışkırtman değil. olur anlaşamayız vaz geçilir olur bunlar.ileride başka alış verişimiz olur lakin sen böyle davranmanla kafalarda soru işareti bırakmış oluyorsun.
olayda büyütülecek bir şey yok.... esnaflık ağır başlılık gerektirir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tam okumamışsın galiba yazıları bak bi üstte ne demişim alete snd değil pcm yukleniyomuş sorun yok yani.... ama sen kafana göre bu takas işini başka bir yere çekiyosan ayıplarım seni sonuçta alış veriş bu yenmiş içilmiş yok.. zorla kimse kimsenin aletini alamaz ve satamaz saygılar.
birde senin gibi değerli birine ve müzik dükkanı olan biribe bu tür kelimeler yakışmıyor olgun olman gerek esnaflık ağırdır müşteriyi mnn etmen gerek kışkırtman değil. olur anlaşamayız vaz geçilir olur bunlar.ileride başka alış verişimiz olur lakin sen böyle davranmanla kafalarda soru işareti bırakmış oluyorsun.
olayda büyütülecek bir şey yok.... esnaflık ağır başlılık gerektirir.

ne alaka.ben org satmıyorum dükkanımda.branşım değil.anlatmak isrediğim alet sağlam diye bana yalan söylemen bu bir.aleti aldım kolileyip veriyorum diyorsun bende öyle yapıyorum.senin sözüne güvenip ilanları siliyorum.ertesi gün abi işime gelmedi benim aletde sorun var veya kafama yatmadı demek başka.senin aletin şöyleymiş böyleşmiş deyip karalaman başka.ayıplanacak sensiz utanmaz.sağlamsa aletin niye farklı sitelerede yardım konusu açıyorsun.adam ol.lafları çarptırma.senle ileride alışverişe girecek olanlar tanısın seni.onların orglarınada çamur atıp kendini su yüzüne çıkarma tamammı.

ne alaka.ben org satmıyorum dükkanımda.branşım değil.anlatmak isrediğim alet sağlam diye bana yalan söylemen bu bir.aleti aldım kolileyip veriyorum diyorsun bende öyle yapıyorum.senin sözüne güvenip ilanları siliyorum.ertesi gün abi işime gelmedi benim aletde sorun var veya kafama yatmadı demek başka.senin aletin şöyleymiş böyleşmiş deyip karalaman başka.ayıplanacak sensiz utanmaz.sağlamsa aletin niye farklı sitelerede yardım konusu açıyorsun.adam ol.lafları çarptırma.senle ileride alışverişe girecek olanlar tanısın seni.onların orglarınada çamur atıp kendini su yüzüne çıkarma tamammı.

söyledğin kelimeler çok saçma ben utanılıcak bir şey yapmadım.insan dolandırmıyom ben ama kendimede hakarette kimseye ettirmem.sana karşı hiç kötü kelime kullanmadım yazık yanii insanlara çamura sen başladın. aletni alıyodum kurran hakkı için laakin benim çalıştığım mekanda elektrikler devamlı gir gel yapıyo şimdi ben ork için işimdenmi olayım çoluk çocumun rıskındanmı olayım. niçin çalışıyoz..sanada uygun bir dille anlatıp izah ettim durumu.ama bana utanmaz falan deyipte polemik sahibi oluyorsun ben sana saygısızlık ediyommu.. günümüzde millet para yatırıyo orkları bile gelmiyo adamlar kalkıpta onlara bile utanmaz demiyo gereken neyse savcılığa bildiriyorlar. e kaldıki ne sen benim orku aldın ne ben sadece aramızda geçen bir msn de konuşma var.tekrar diyorum yenmiş içilmişlik yok. beni değil seni tanısınlar ne adam olduğunu . oraya buraya yazı yazmakla olucak iş değil bu.. paranımı aldım aletini alıpta paranımı vermedim. boş iş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...