• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kim demiş Yamaha ile Roman düğünü çalınmaz diye?..

• Konbuyu başlatan İlker
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 4K
Cevap: Kim demiş Yamaha ile Roman düğünü çalınmaz diye?..

bence bitince süper olucak bu ritim eline sağlık

Vallahi A3000 OR700'ü solladı gibi birşey bir kere sound olarak Tyros sounduna yakın bir sound olması cezbediyor zaten.Param olsa hiç düşünmem alırım ama OR700'den de vazgeçer miyim orasını da bilemem.Tekrar eline sağlık abiciğim tekrar tekrar dinliyorum.

Vallahi A3000 OR700'ü solladı gibi birşey bir kere sound olarak Tyros sounduna yakın bir sound olması cezbediyor zaten.Param olsa hiç düşünmem alırım ama OR700'den de vazgeçer miyim orasını da bilemem.Tekrar eline sağlık abiciğim tekrar tekrar dinliyorum.

A3000 de Tyros serisinden yeni nesil ses islemcisi var ki bu Ses islemcisi T5 den sonra cikacak modelde kullanilacak yani yakin degil bir tik ilerde desek daha iyi olur :)
Ama tabi paramiz olsada T5 alsak o ayri :D

Yok aga kafaya koydum arabadaki anfiyi satip 600 u satip a3000 alicam =) or700 den snra sarmadi 600 =) gecen denedm aleti uzerinde set yoktu batilari birde icindeki fbrika turk ritimleri soundu ozellikle baterileri real drun felan acayip hosuma gitti ben ev kullanicisiyim uzerindemi hoporlor akustik acatip adamlar tiz de koymus icine normalde bir tane midbass olur =)