• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kisa bir demo daha pa600

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
ustalar idare edin cok güzel yapamadim ama tanitim olsun sesler nasil cikiyor onu dineyin kamera sabit oldugu icin laptopta pek gezemiyorum cünkü tüm laptopu gezdirmek zorunda kaliyorum bir elimle orgu bir elimlede laptopu gezdiriyorum

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: kisa bir demo daha pa600

paylaşım için teşekkürler.sitemizde bende dahil bu aleti çok merak eden üstatlarımız var.video süresini biraz daha uzun tutma şansınız olursa sevinirim,saygılar...

mehmet usta videoyu uzun cekim yaparimda videoyu yükleyecegim sayifa cok uzun olan videolari almiyor herhalde
neyse bi bakarim zaten öylesine yoladimki en azindan ses tonlarinin ciksalrini cok merak eden vardi benimde dedigim gibi pa800 ile ayni cikis tonlari alet 1000 euroluk vede cok harika ayni pa800 gibi ilerde alirsaniz bana hak vereceksiniz inanin bu fiyata böyle bir org bulamasiniz benden söylemesi

bu klavyeyi bende takip ediyorum fakat demolar pek yardımcı olmuyor ertan hocam. yani demolarda kısa kısa ritim örnekleri ve klavye seslerinden örnekler sunsanız daha hoş olur. nasılsa uğraşıyosunuz tanıtmaya. bari herkezin merak ettiği ritim örnekleri ses örnekleri olursa karar vermemiz kolay olur. ben '' asma davul, bendir, bağlama, saz, keman, grup yaylı, klarnet, lead sesleri merak ediyorum mesela. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

fural usta mesajinizi okudum size söyle bir cevap versem insallah yardimda olurum sanirim

ustam benim almis oldugum pa600 de türk sesleri ayni pa800 deki gibi birkactane yani pa800 deki fabrika türk seslerini bunada koymuslar kaldiki sizin dediginiz sesler korgpa600 QT dadir oda bende yok bendeki avrupa orgu.

tanitim amacla yoladigim videolardaki sesler pa800 set sesleridir bunuda cogumuz biliyoruz org hakinda cok degisik yorumlar söylemek mümkün degil cünkü pa800 ün aynisi sesler kitler icindeki orjinal sesler ritimler hersey ayni cikisar düzgün ve nez geliyor diye bende sizlere kücükte olsa demo yoladim ses cikislari ayni pa 800 gibi diye ama sanirim sizlere yardimci olamadim onun icinde özür dilerim

zaten yakinda türkiyeye gelecek eminim sizlere yardimci olacak cok güzel demo lar yolayacak birileri cikar

saygilarimla

bu cihazı merak eden herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştığın için çok teşekkürler ertan abi,

rica ederim zafer usta ilker ile senden baska kimse tesekür etmedi zaten bende biraz buna üzüldüm ama neyse

önceki dedigim gibi zafer usta sitede herhalde herkes benim elimdeki pa600 QT oldugunu saniyor onun icinde icindeki ritimleri sesleri merak ediyorlar ama malesef elimdeki orgun üzerinde birkac bildigimiz pa800 de sesler ve ritimler var onun icin bende pa800 setimi yükleyip kisada olsa biseyler yapmaya calistim en azindan sound larin cikislarini dinlemis oldugnuz

oru tanitmaya gerek görmüyorum cünkü pa800 ün kardesi diyebilirim ve hersey hemen hemen ayni ve aynida yerinde

sesleri demo olarak tek tek uzun video cekimi yapsam ne diyecemki bu ses baglama pa800 deki setin sesi mi diyecem?
veyada bu zurna edi zurna pa800 setindemi diecem?
onun icin uzun demo pa600 QT alan yapmali ben sadece nasil sesler cikiyor diye biraz kisa demo yaptim
en azindan biraz dinlemis oldunuz

bunuda söyleyim korkulacak bisey yok eyer org almak istiyen varsa gözü kapali bunu alsin hic korukmasin gercekten mükemel bir alet hemde mükemel olan sadece alet degil aletin fiyatida

saygilarimla

bende devamlı takipdeyim özellikle ertan beyinde demoları olsun youtubedeki yeni videolar olsun az çok cihaz hakkında bana fikir edinmeme yetti,bu org benim gibi düğüncüler için yeterde artar sonuçta sampler okuyabilen bi cihaz mp3 okumasada olur, ayrı bir vokal cihazı alacağım için zaten vokal boardın olmasıda önemli değil kaldı ki içerisindeki vokal board hiç hoşuma gitmiyor sesler ne yapsan metalik,kısacası 23 yıllık düğüncüyüm ve bu cihaz benim gibi hertarafa düğüne giden insanlar için biçilmiş kaftan,yazık günah şimdi 6 milyarlık orgla dağ köyüne tozun toprağın içine gidip sonra 1 yılda aletin hoşafını çıkart,bide bizim buralarda hava çok nemli kışın özellikle açıkta düğünler oluyor ve acayip çiğ yağıyor sanki yağmur gibi bu şartları düşünüpte bu org benim çok hoşuma gitti yoksa pa3x alamayacağımdan değil,alete yazık olacak,demolar için ertan beye çok teşekkür ediyorum bi nebzede olsa merakımızı giderdiği için,saygılar.

okan hocam öncelikle benim hakimdaki düsünceniz icin tesekürler

orga gelince inanin hicte pisman olmayacaksiniz eyer tabiki fiyatta türkiyede oynama olmasa ben pa600 QT yu kendi acimdan gereksiz gördüm cünkü elimde eskiden pa800 ümün seti duruyordu onu yükledim en azindan 150 euro ucuza aldim ilerde zaten QT nun icindeki ritimler internetlere dökülür

bence korukmayin eyer mümkünse pa600 düz modelini alin tabiki size kalmis koma derseniz ne yapacam diye swich dügmelerine komalari veriliyor ve ordanda acilip kapanabiliyor ayrica ekrandanda 4 tane koma ayari sabit verilip aninda önünüze cikiyor

zaten org yeni oldugundan en azindan garati kapsamindadir herhangi sorunda basiniz agrmaz ben hic zorluk cekmiyorum neyin nerde oldugunu zaten pa800 den biliyordum arti sound dunuzuda editleme imkaniniz var yani herhangi bir sesi diyelim zurna veyada baglama sesini de editleme imkaniniz var favori bankalari pa800 de 10 du ve user 1 2 3 diye gidiyordu bunda 12 favori bankasi var ve 3 tanede user ritim hafiza yeri var mp3 caliyor sadece 2 sarki degil 1 er 1 er caliyor yani bir sarki bitmeden ötekine gecis yapamiyoruz ama kitapcikta okudugun kadar mp3 ün vokal seslerini kapatabiliyor ve üzerine biz okuyabiliyoruz bunu tam olarak daha okumadim

tekrardan herhangi bir sorunuz olursa elimden geldigi kadar yardim etmeye calisirim
saygilarimla

bisey daha söylemek istiyorum ben orgu erkan ucar dan aldim erkan cogumuz taniyor eco usb nin sahibidir erkan hoca bana pa600 ün pa3x in setini okudugunu sorunsuz sekilde okudugunu söyledi ve set yaptigini fakat sette baze eksiklikler oldugunu söyledi yani seti daha tamamliyamadini söyledi bu demeki pa3 x in de setini sorunsuz okuyor demek pa800 hangi seti olursa olsun 96 mb yi gecmeyenleri sorunsuz okuyor bunuda burda söyleyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

s.a öncelikle kolay gelsin ertan abiyede burdan teşekkürlerimi sunuyorum paylaşımlarınız için bu pa600 düz modeli türkiyeye gelmiyormudur acaba sanırım qt modelinde batı ritimleri yok ama ben batı tarzında çaldığım için hayliyle batı ritimleri lazım oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...