• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavye Tavsiyesi?

Cevap: Klavye Tavsiyesi?

piyano çalacağına göre diğer özellikler sana yaramaz önemli olan piyanoya benzeyen bir klavyesi olan bir org
en baştaki arkadaşın dediği gibi roland g800 bu iş için en iyi seçim fiyatıda çok ucuz 400-500 liraya alırsın ve ucuz dijital piyanolardan daha fazlasına sahip olursun

Arkadaşlar fiyat olarak ileride belki 1.5 milyar civarı ayırabilsem de şuan ayırabileceğim miktar fazla degil, yani taksite bağlarsam maksimum 400 500, tabi bunun için sıfırı 550tl olan elektro gitarımı satmam da gerek. ama bu aleti mutlaka alıcam ve iyi bir araştırma yapmam gerekiyor, o yuzden yorumlarınız çok işime yaradı gerçekten. verdiğiniz tavsiyelere baktım bir bir, orglardan Yamaha MM6 Synthesizer gerçekten sağlama benziyor ama fiyatı 1.5 milyar civarı sanırsam, Yalçın adlı arkadaşın tavsiye ettiği sayfaya baktım 640 liraya yamahanın dijital piyanosu gerçekten güzel bir fiyat göründü, hepsiburada.com dakiler çok pahalıydı. sanırım 2. el bir dijital piyano bulursam veya daha fazla para biriktirip alırsam iyi olacak.
Bu arada siteye ilk defa girmiştim, bir arkadaşım tavsiye etmişti çok. dediği kadar var yorumlar çok işime yaradı ilgi için teşekkürler

500 liraya falan rolang g-600 bulabilirsin, kullanılmıştır ama roland piyano için kalitelidir,o zaman g-600 derim , setleri ve ritimleri de kolay bulunur.