• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavye Tavsiyesi?

mcyegen

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar piyano öğrenicem, müzik hakkında bilgim var. tüm gitar çeşitlerini çalıyorum 6-7 senedir fakat ilk defa klavye kullanıcam. sadece piyano özelliği olsun bana yeter, iyisi kötüsü nedir bilgim yok hiç.klasik müzik çalıcam, ritm özelliğine gerek yok. birde malum türkiye şartları maddi durum pek iyi değil bunu da hesaba katarsanız iyi olur. yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)

Cevap: Klavye Tavsiyesi?

Bütçen ne kadar roland g800 olabilir pianoya benzer klavyesi var.

burda sana bir cok tavsiyede bulunacaklardir kimse kimsenin tavsiyesine uymaz :) herkez bir sey tavsiye eder bence git kendin kontrol et hosuna giderse al benden tavsiye

Arkadaşlar piyano öğrenicem, müzik hakkında bilgim var. tüm gitar çeşitlerini çalıyorum 6-7 senedir fakat ilk defa klavye kullanıcam. sadece piyano özelliği olsun bana yeter, iyisi kötüsü nedir bilgim yok hiç.klasik müzik çalıcam, ritm özelliğine gerek yok. birde malum türkiye şartları maddi durum pek iyi değil bunu da hesaba katarsanız iyi olur. yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)

Merhaba.

Bence başlangıç seviyesi bir "synthesizer" almanız mantıklı olacaktır.Yamaha MM6 , Roland Juno Di , Kurzweil KME61 gibi "synthesizer"lere bakabilirsiniz. Örnekler arttırılabilir tabiki.

Başlangıç için synthesizer almak bence yanlış. Benim tavsiyem bu yöndedir. 2. el çeşitleri de değerlendirilebilir.

şiddetle exr 46 deri çünkü alet tek tuşla piyano moduna geçiyor ve alette sample sesler türk sesleri ve türk ritimleri var şu an için benim tavsiyem bu yinede karar senin sonra yıpranmış bi alet değil üstünde hoparlörüde var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roland GW-8 derim, harika bir org. ben memnunum,istersen roland bölümünde örnek demolarım var , dinleyip bilgi sahibi olabilirsin...

piyano öncelikli ise piyasada birçok dijital piyanolar var,tam size göre,pahalı da değil.saygılar...

Yamaha MM6