• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavye tavsiyesi

erkan3423

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha
Uzun bir süre oldu yaklaşık 8-9 sene ilk yamaha or700tr almıştım saolsun salim diye bir arkadaş vardı bana çok yardımcı oldu kendinden Allah razı olsun. Şu an herhangi bir klavyem yok Şimdi tekrar bir klavye almak istiyorum evde hobi amaçlı ama kararsızım ne alacagımdan dolayı korg yada yamaha bütçem 6-7 bin civarı batı müziğinden uzağım.kulağımı dolduracak sesleri en iyi veren gönlüme kulağıma dokunacak iyi bir klavye tavsiye edermisiniz ben korg pa700 tryi ve yamahanın a3000 tr sini inceledim siz işin uzmanları olarak bana ne tavsiye edersiniz tşk ederim şimdiden.

İkiside güzel aletler.Aşağı yukarı ikiside yaklaşık,aynı fiat.Yeni teknoloji,yeni ses kartları.Birisinin ram'ı düşük birisinin ram'ı yüksek.Korg'da set sıkıntısı çekmezsin,Yamaha da set daha az,genellikle paralı setler.Yine de en son sen karar vereceksin.Kolay gelsin.

ikisi de güzel alet ama orj. bi usb set ile birlikte benim tercihim A3000 den yana olurdu.