• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Cafe -Bar klavye tavsiyesi

• Konbuyu başlatan umutla
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 7K

umutla

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA OR700 Tr V2 Plus
Arkadaşlar bir tanıdığın mekanında (kafe-bar tarzı bi yer) iş yapıcaz.
Ekip 1 Bağlama, 1 kanun ve 1 de klavye olacak.
Tarz: Halk müziği, sanat müziği ve birazda özgün müzik

Klavye genelde baslarda, bazı parçaların melodilerinde ve akorlarda görev alacak. Tabi en önemlisi birde ritim klavyenin işi olacak. (Ritimci yok)

Yani tek kişilik bir performans söz konusu değil.

Param az, gönül ister ki 3000 TL üstü klavyelere yaklaşalım ama olmuyor ne yazık ki. Birde bu işin ne kadar süreceği belli değil bir bakarsın 4-5 ay sonra biter bi bakarsın 3 yıl sonra.

YAMAHA A300tr v2 yeterli olurmu? (450-600 TL)
ya da ikinci el bir ROLAND GW-8 (1000-1200 tl) tercih edilebilir mi?
Cihaz yeni olsun baş ağrıtmasın

Çevremden OR700 v2 tavsiye edenler oldu ama param denkleşmiyor. Risike girip kredi ile alabilirim bunu ancak ama o riske de girmek istemiyorum.

Cevap: Cafe -Bar klavye tavsiyesi

bence a 300 tr yerine roland exr 46 düşünebilirsiniz,her türli işinizi görür,durumunuz olmadığını yazmışsınız o yüzden bu klavyeyi önerdim,a 300 tr den iyidir,exr46 oldukça kalitelidir,

teşekkür ederim tavsiyeniz için.
bu seçeneği hiç düşünmemiştim ama bu klavyeyi de bir araştırayım.Özelliklerini bir inceleyeyim.

roland exr46 demo

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=FiGI7bAoA1M]2/4 Halay - OmeXr [Roland EXR-46 OR] - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OG3CnhMg8Bc&feature=related]5/8 Yemen Türküsü - OmeXr [Roland EXR-46 OR] - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6dn5Bg-l5Xw&feature=related]Vahde / Ağla Sevgilim - OmeXr [Roland EXR-46 OR] - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hcIYYBNL_AA&feature=related]GUGO&MEMIK 2009 FULL ALBUM :D - YouTube[/ame]

Demolar için teşekkür ederim.

Sanki a300tr v2 nin sesleri biraz daha başarılı gibi

a 300 tr çok amtör exr46 işini görmz bensana or700 v1 i veya 55tr tavsiye ederm çokmemnun kalırsın salıcakla kal

a 300 tr çok amtör exr46 işini görmz bensana or700 v1 i veya 55tr tavsiye ederm çokmemnun kalırsın salıcakla kal

Hocam a300tr yi bu kadar amatör görmenizdeki amaç nedir ?

Hocam a300tr yi bu kadar amatör görmenizdeki amaç nedir ?

amatör ve başlangıç amaçlı bir klavye o yüzden.hangi özelliği profesyonel a300 ün? her klavyenin bir sınıfı vardır neden diğer klavyeler binlerce lira? Ama sınıfında iyi klavye umarım yardımcı olmuşumdur arkadaşım

amatör ve başlangıç amaçlı bir klavye o yüzden.hangi özelliği profesyonel a300 ün? her klavyenin bir sınıfı vardır neden diğer klavyeler binlerce lira? Ama sınıfında iyi klavye umarım yardımcı olmuşumdur arkadaşım

ben a300tr almayı düşünüyorum. klavye bilgim yok denecek kadar az.Elbetteki kalkıp düğün yapılmıcak aletle ama en azından aile ortamında falan hareketli parçalar falan çalınabilir mi ? Ses kalitesi ne düzeydedir ? Bilginiz dahilinde ise beni aydınlatırsanız sevinirim..

Nacizane fikrim bende eprom entegreli yani 4 adet kart elektronik ortamda takviyeli temiz bir Roland E-40 bulabilirsen öneriyorum. Rtim olarak, Bağlama ve Klarnet olarak gerçekten süper bir alet fiyatı da zaten 350 - 450 TL gibidir bunların zaten sıfırı yoktur yazdığım fiyat bu nedenle 2. el fiyatlarıdır. Kolay gelsin Saygılarımla,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri