• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavyede veya pianoda akor nasıl basılır...

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40
Bu kullanışlı Kılavuzu tüm önemli akorları modern popüler müzik kullanılan gösterim, parmak ve klavye diyagramları gösterir. Her tonun sadece en pratik konumu gösterilir. Iki bas notları her akor için verilmiştir. Majör, minör, diminished, artar, altıncı akorlar, yedinci akorlar, akorlar dokuzuncu, onbirinci ve onüçüncü akorları akorları açıkça gösterilir. Bir akor grafik ve büyük ölçekli grafik içerir.

Ekli dosyalar

• pianochords.jpg
    pianochords.jpg
    147.4 KB · Görülen: 1,339
  • akor_cetveli.jpg
    akor_cetveli.jpg
    203.7 KB · Görülen: 1,472
Cevap: Klavyede veya pianoda akor nasıl basılır...

Değerli paylaşımın için teşekkürler üstad...

İşimi Çok Pratikleştirecek Hocam Ellerine Sağlık Teşekkür Ederim

çok sağol hocam emeğine sağlık

çok güzel bir paylaşım oldu teşekkürler akor eksiğimizi gidermemize yardımcı olucaktır.
saygılar.

emeğine sağlık

hocam kafam karıştı benim internetten öğrendiğim ve bastıgım akorlar A-AM-F-FM-D-DM-E-E7-EM-G-GM -A-AM-A7-C-CM BU GRAFİKTE ÇOK FARKLI VERİLMİŞ HANGİSİNİ ESAS ALAYIM BİLMİYORUM ORGİNAL SİZİN VERDİĞİNİZ Mİ ...AMATÖRÜM BEN EVDE ÇALIYORUM BOŞ ZAMANLARDA ...

hocam kafam karıştı benim internetten öğrendiğim ve bastıgım akorlar A-AM-F-FM-D-DM-E-E7-EM-G-GM -A-AM-A7-C-CM BU GRAFİKTE ÇOK FARKLI VERİLMİŞ HANGİSİNİ ESAS ALAYIM BİLMİYORUM ORGİNAL SİZİN VERDİĞİNİZ Mİ ...AMATÖRÜM BEN EVDE ÇALIYORUM BOŞ ZAMANLARDA ...

şimdi oxsyd kardeş bildiğim kadarıyla internette verilen akorlar genelde GİTAR akorlarıdır.Bu tablo ise orgda kullanabılceğin akor ve basma şekillerinden ibaret,aslında akor aynıdır gitar akorlarını orgda da çalabılırsın aralarında ki fark sadece basma şekilleridir.Eğer org çalıyorsan bu tabloyu kullan ama gitar çalıyorsa internette yıne gıtar TAB ları var onları kullanman gerekıyor.

saygılar...

neyi indirmemiz gerekiyor akorları görmek için sagol