• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

klavyenin sol tarafına Wah Effects

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
Arkadaşlar grupta davul,bass gitar,klavye bağlama var...Bağlamacı ile soloları paylaşıyoruz fakat 2. bir org olmadığı için hem altyapıları hemde soloları benim tek klavyeden yapmam gerekiyor.Bunun için orgun sol tarafına Wah Wah Effects gitar sesini sağ tarafına da enstrüman sesini ayarlayıp çalmam gerekiyor..Bunu nasıl yapacağım....Bildiğim kadarıyla ekranda upper 1-2-3 e performans seslerini,altaki lower kısmına da herhangi bir sesi ekleyip yapmak gerekiyor...Ama aynı sesi performanstan seçtiğim gibi dolgun gelmiyor lower kısmında....Yani performan sesi olarak seçtiğimde Wah gitar sesi çok net bir şekilde geliyor ama aynı sesi lower kısmına atınca olmuyor....İnşallah anlatabilmişimdir... :(

Cevap: klavyenin sol tarafına Wah Effects

Lower bölümü için FX amount veya basitçe volume bölgelerine dikkat et. upper ile aynı olsunlar.

Volumeyi arttırıyorum ama sonuç aynı üstadım...aynı ses sağ tarafta güzel çıkmasına rağmen sol tarafta iyi çıkmıyor....

equalizer bölümüne bak, upperlar mutlaka lowerlardan daha yüksek volumlu olmuştur eq desteği ile.

Teşekkürler üstadım....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri