• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

konservatuar da hangi meslekler var ?

westiabum

Özel Üye
Enst.
Yok
ark ben guzel sanatlar okumak istiyorum ama ailem buna karsi cikiyor buyudugun zaman meslegin ne olacak diye ( 3000 tl den az maasi olan ise meslek demiyorlar bizimkiler :) ) arkadaslar sizden istedigim guzel sanatlardan hangi meslekler cikar maasinida yanina yazarsaniz sevinirim ... saygilar...

Cevap: konservatuar da hangi meslekler var ?

Bence meslek olarak değil sanat olarak bakarsanız daha iyi olur çünkü daha sonra sükut u hayale uğrarsınız sanat çok emek ister iyi düşünmenizi öneririm

Bence meslek olarak değil sanat olarak bakarsanız daha iyi olur çünkü daha sonra sükut u hayale uğrarsınız sanat çok emek ister iyi düşünmenizi öneririm

ilerde konservatuari bitirdikten sonra açmı kaliyim :) bi sorum daha var umut acikgoz konservaturlimi acaba ve muzigi hem meslek hem sanat olarakmi kullaniyor

Kardesim galiba sen konservatuari bitirip bi tane pa serisi alip dugunlere cikmak istiyorsun ... konservatuar daha buyuk seyleri dusundurmeli seni .... konservatuari cok dallari olan buyuk bir agac gibi dusunmek gerek ...

Kardesim galiba sen konservatuari bitirip bi tane pa serisi alip dugunlere cikmak istiyorsun ... konservatuar daha buyuk seyleri dusundurmeli seni .... konservatuari cok dallari olan buyuk bir agac gibi dusunmek gerek ...

Haklisiniz ama ben dugun kessinlikle istemiyorum sorumda zaten su konservatuarda hangi dallar var ,,,,,, saolun

google açıp bütün soruların cevabını alabilirsin..Konservatuarda bir tek meslek vardır..İyi bir enstrüman çalıcısı olmak..Her konservatuarın kendine özgü dalları var. Konservatuar okuduktan sonra aç mı kalayım?'' soruna cevap olarak türkiyede 1955te ilk konservatuar açıldı Ankarada..Hepsi aç mı ? Yani Aç kalıp kalmamak sana bağlı iyi bir keman icraacısı olabilirsen heryerde iş var..Öncelikle senin amacın para kazanmak mı müzisyen olmak mı onu kendine sor? para kazanmak istiyorsan konservatuar okuma direk ticarete atıl.Müzisyen olmak istiyorsan konservatuara git..Benim gibi Müzik öğretmeni olmak istiyorsan Müzik Öğretmenliği üzerine eğitim veren Eğitim fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümüne git ama üniversitede..Öğrenmek istediklerine umarım cevap vermişimdir..Bütün bu yazdıklarımın haricinde google arama motoruna konservatuar eğitimi nasıldır diye yaz o sana gerekli cevabı verir..Müzik Öğretmeni Oğuz GÜZELLİ. Trakya Üniversitesi Müzik Öğretmenliği mezunu-2012 ayrıca yüksek lisans eğitimim devam etmektedir.