• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG İ-Serisi Ritim-Ses Arşivi....

• Konbuyu başlatan Mürhen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 50
  • Görülen : 35K
Cevap: KORG İ-Serisi Ritim-Ses Arşivi....

elimdeki setleri paylaşmaya devam edeceğim.konuyu takip edin.

eline sglık arkadaşım benimde bir ricam olucaktı mümkünse i-30 klavye için tsm ritmleri 5/8-tsm 9/8-gider- duble arap- vahde-3/4-6/8 lazım teşkrler.selamlar

selam bu paylaşılan dosyayı korg i4 için olan ritmleri indiriyom ama orga nasıl yüklenecek bunlar onu bilemeiyom hem indirdiklerim bilgisayarda çalışmıyor bunları orga nasıl yükleyecem yardım

sevgili arkadaşlar...

bugün korg i3 aldım... daha önce rolande-20, orla kx400 ve yamaha psr 62 kullanmıştım...

bu sayfada set diye tabir ettiğiniz şey ne anlama geliyor... ben korg i3 e çok yabancıyım... ben gibi yeni başlayanlara pratikten bu kelimelerin (set....v.s.) ne anlama geldiğini ve nasıl kullanıldığını açıklayarak yardımcı olabilir misiniz?

simdiden emeğiniz için teşekkürler.... saygılarımla...

Korg İ3 için hazırlanmış-Ritim-ses-program-ayar-midi dosyalarıdır.

Teşekkürler Mürhen eline sağlık.

süper paylaşım emeğine sağlık ...

sağolasın murhen abi emegine saglık i serisi yani i3 ün ritimleri abi ix300 e olurmu ? özellikle gültekin abinin seti?

selam bu setleri diskete nasıl kaydedicez tek tek seçiptemi yoksa klasörlerlemi kaydedecez bana anlatırmısınız arkadaşlar teşekkür ederim bunları benim bilgisayardann cd kopyalayıp bağka bilgisayardan diskete yükletcem nasıl kopyalayım klasörleri çıkartıptamı yoksa hepsini tek seçiptemi yapayım yardım