• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg Is40 tükçe kullanma kulavuzu indirin ben çevirdim

Cevap: korg Is40 tükçe kullanma kulavuzu indirin ben çevirdim

Teşekkürler hocam.Mutlaka birçok kişiye yol gösterici olacaktır.Kullandığımız cihazları iyi tahlil etmemiz onlardan alacağımız performansı ve hazzı arttıracaktır.Bende İS40/50'nin türkçe kullanma kılavuzu var;çok da işime yaradı.Kullanma kılavuzu olmayanlar mutlaka edinsin.Yoksa ,elimizde TYROS44 olsa ne yazar...

İyi akşamlar...

Eyeofthetiger79 sana katılıyorum.Korg is 50'nin kullanma klavuzunu alabilirmiyim senden rica etsem çok makbule geçer:)

Eyeofthetiger79 sana katılıyorum.Korg is 50'nin kullanma klavuzunu alabilirmiyim senden rica etsem çok makbule geçer:)

Öncelikle yeni cihazınız hayırlı olsun :)

Bende kılavuz var ama kitap olarak var;bilgisayar ortamında yok malesef :(

Bulmak da çok zor malesef;hatta imkânsıza yakın.Söz vermiyeyim ama uygun bir zamanımda(ne zaman olur bilemiyorum)bendeki kitabın fotokopisini yada bir tarayıcı alabilirsem taratıp size yollamak isterim.Söz vermiyeyim ama :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Anladım teşekkür ederim yinede sağolasın .Hala çözemedim aleti :)Hatta hiç çözemedim.Birde acaba bunların parçaları temin edilebiliyormu.Kasası olsun tuşları olsun .

Anladım teşekkür ederim yinede sağolasın .Hala çözemedim aleti :)Hatta hiç çözemedim.Birde acaba bunların parçaları temin edilebiliyormu.Kasası olsun tuşları olsun .

Hocam neden böyle bir soru sordun?Parçalar bulunur sanırım.Ben bir sorunla karşılaşmadım ama...

Genel olarak sordum sonuçta araba gibi düşündüm nasıl eski arabaların parçaları yok.O sebeple sordum.İnsalık hali düşer kırılır bişey olur.

Genel olarak sordum sonuçta araba gibi düşündüm nasıl eski arabaların parçaları yok.O sebeple sordum.İnsalık hali düşer kırılır bişey olur.

Anladım.Öyle kolay kolay bozulmaz,merak etme :) Güzel cihazdır;kullanımı çok basit.Güç kaynağın varsa güç kaynağı ile kullan.Sadece org için demiyorum.Tüm elektronik cihazlar için...

Anladım bakalım zamanla görücez :)Daha hiç bişey yapmadım buna koma nasıl vericem jak kullanmadan onu düşünüyorum.Çünki içinde bazı ritimler var sesleriyle birlikte Direk komalı geliyor ama ben Mi'den çaldığım için ters geliyor.Sanırım Re ye göre düzenlenmiş hazır ritimlerle gelen seslerin komaları.

Buradaki midi dosyalarını bir diskete koy.Bu midileri kendi İS50'imde yaptım."SONG PLAY" den dinle.İlk aldığımda yapmıştım;o şevkle yani.Potansiyelini görmeni sağlar...