• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg Is40 tükçe kullanma kulavuzu indirin ben çevirdim

Cevap: korg Is40 tükçe kullanma kulavuzu indirin ben çevirdim

Sağolasın indiriyorum midileri ancak biraz sonra dinleyebilirm bilgisayarımdaki disket sürücü çıkık:)Benim bu koma derdime çare bulunucakmı acaba.

Anladım bakalım zamanla görücez :)Daha hiç bişey yapmadım buna koma nasıl vericem jak kullanmadan onu düşünüyorum.Çünki içinde bazı ritimler var sesleriyle birlikte Direk komalı geliyor ama ben Mi'den çaldığım için ters geliyor.Sanırım Re ye göre düzenlenmiş hazır ritimlerle gelen seslerin komaları.

Hocam: PAGE tuşu var;ekranın sağında.(Oradaki belli unsurları fazla kurcalama,orgun sistemi çökebilir yada ayarları geri getirmen zor olabilir.Karışık da zaten)
"Page" bölümünden veriliyor komalar.Kaçıncı sayfa bilemiyorum şimdi;cihaz da önümde değil :) Ritimdi sesti herşey oradan çözülüyor neredeyse...

Anladım ozaman bol bol konu açıcağım :)Senden ricam klavyeyi önüne aldıgın zaman beraber yapalım banada öğretiver bizamet:)

Anladım ozaman bol bol konu açıcağım :)Senden ricam klavyeyi önüne aldıgın zaman beraber yapalım banada öğretiver bizamet:)

Hocam en güzeli türkçe bir kullanma kılavuzu bulman.Ancak tahmin ettiğin kadar karışık değil cihaz.Daha yeni olduğu bu şüphelerin normal.

Cihazın ritimleri halen bana sert geliyor.Alışamadım bir türlü.Bu yüzden Roland EXR46 veya Yamaha A1000 arasında gidip geliyorum.Hatta bir arkadaşla görüşüyorum bir Roland EXR46 için;hayırlısı...
Sana kullanım kılavuzu hakkında bir güzellik yapmayı isterim.Yakın zamanda olmaz ama.Haberleşiriz...

Tamam çözemessem orgu döküman iyi olur tabi.Ama yinede biz çözeriz bi şekilde belki sen klavyeyi verdiğin insan amotör olur ona gitsin dökümanlar felen:)

Fotokopi çekeriz hocam...

Demokraside çareler tükenmez... :)

eyeofthetiger79 Arkadaşim sohbet odasına gelirmisin biraz .

tesekkurler