• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Micro Arrenger hakkında

Cevap: Korg Micro Arrenger hakkında

Tuşları büyük yapıp fiyatı aynı tutsaydı çok satardı. Neyse başka modellere bakacağım artık. Küçük tuşlar ile keyifli çalmak mümkün değil.

yine tutmazdı,pa50 60 dan fazla bi farkı yokki,artık piyanistler sampleli orglara yöneldi,özellikle en azından üzerinde türk ritim ve sampleleri olması şart artık yoksa piyanistler uzak duruyor,

Herkesin sample okuyan bir org alması mümkün değil. Bütçe meselesi. Bu tip orglar daha düşük gelirli kullanıcılar, ev kullanıcıları ve amatörler için oldukça ideal.

Herkesin sample okuyan bir org alması mümkün değil. Bütçe meselesi. Bu tip orglar daha düşük gelirli kullanıcılar, ev kullanıcıları ve amatörler için oldukça ideal.

sample okuyan demedim hocam,fabrikasyon türk ritim ve sample sesleri yüklü olan org demek istedim,micronun sıfır fiatına pa55tr pa500tr 2.elleri var,bu orglar türk ritim ve sample sesli orglardır,bunu kasteddim,inşallah gönlünüze göre bulursunuz :)

micro aranger size sıkıntı olur sıkılırsınız,bence profesyonel klavyeden şaşmayın,micronun klavyesi çok küçük org çalarken çok hata yaparsınız,keyif alamazsınız,yinede siz bilirsiniz,

şu anda en hesaplı ekonomik ve özellikleriyle dikkat çeken fiatı çok makul olan pa500tr var,alınıcak en güzel org bence,

rolandı bekliyorum,bk5 istediğim gibi çıkmazsa ya pa500tr yada 800 bakalım,

Bunu da düşündüm tabi. Aklımda şu an 3 model var. Yamaha PSR S650, Korg Micro Arrenger, Korg Pa 500 TR başka da düşünmüyorum. Bütçeyi toparlamaya çalışıyorum. Roland BK-5 OR'dan bir beklentim yok. GW-8 gibi olacaksa işi çok zor.

sample okuyan demedim hocam,fabrikasyon türk ritim ve sample sesleri yüklü olan org demek istedim,micronun sıfır fiatına pa55tr pa500tr 2.elleri var,bu orglar türk ritim ve sample sesli orglardır,bunu kasteddim,inşallah gönlünüze göre bulursunuz :)

Pardon. Yanlış anlaşılma olmuş. Evet fabrikasyon sample yüklü orglar daha çok tercih ediliyor. Ancak ikinci ele çok güvenmiyorum açıkcası. Nazik kullanılan, sorunsuz bir org bulmak çok zor. Fiyat ve performans açısında Pa 500 tr en iyi seçim aslında.