• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 1x device generic error sorunu oluştu

ARIKAN

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA1X & KORG PA3X PRO
Arkadaşlar pa1x' e set yüklerken elektrik kesildi ve tekrar geldiğinde set yarım yüklediğinden tekrar yüklemek istedim. Bu sefer cihazda "Device generic error" "Genel cihaz hatası" uyarısı çıktı. tüm ses ve ritimleri silerek tekrar format atmak istedim ve format attım, tüm sample ses ve ritim dosyalarını sildim ancak sadece user1 style silinmiyor ve "Files in use have not been deleted", "Kullanılan dosyalar silinmiş değil" uyarısı veriyor ve restore backup dosyalarından da %98 olduğunda dosya bozuk uyarısı geliyor.
Bu konuda ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilirmisiniz?

Cevap: korg pa 1x device generic error sorunu oluştu

Yardım elini uzatabiecek kimse yok mu arkadaşlar? Help me please!

Arıza güncel...

dtl servisle görüş.onlar problemi halledebilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tekrar os indir ve virüz taraması yap ama indirirken şuna dikkat et indirdiğin os direk disketin içerisine kurulsun yani sen kendin dosyayı açıp direk diskete atarsan diskete kopyalama sırasında eksik kopyalama yapıyor ve %98 kopyalama yapıyor format sırasında tam olarak silme yapamıyor aynısnı bende yaşamıştım oradan kalan bir tecrübe diyebilirim merak etme pa1 lerde ram yanma sıkıntısı zaten kolay kolay olmaz sen bence şimdi 4 tane sağlam disketle başla kolay gelsin

yardımcı olabileceğim başka bir sorun olursa çekinmeden sorabilirisiniz

su an aynı sorunu bende yasıyorum yokmu bır el atan arkadaslar kafayı yemek uzreyımmm lutfen yardım olmuyor

valla helal olsun 10 yıldır bu sıtede bıldıgım her konuya cevap vermeye calıstım profılımde yenı uye dıyor ama onem degıl asıl konu problemı cozmek uzereyım galıba oluyor dısk sayfasındakı preferences bastım tum ısaretlerı kaldırdım loada dondum setı yuklemeye basladım su an yukluyor henuz bır uyarı mesajı veya bır problem cıkmadı ınsallah cıkmazda olur yoksa sabaha kadar bu ısı bıtırecem .....

yardımcı olabileceğim başka bir sorun olursa çekinmeden sorabilirisiniz
teşekkürler abicim şuan mesaideyim öğleden sonra tekrar deneyeyim.

Os disketi yükleyince eksik yüklememesine dikkat etmek gerekiyor bu çok öenmli arkadaşlar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri