• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 1x device generic error sorunu oluştu

Cevap: korg pa 1x device generic error sorunu oluştu

Yeni disketlere OS 3.01 versiyonu yükleyerek format attım. Ancak hala USER STY01 silinmiyor-yüklenmiyor ve set yüklemesinde DEVICE GENERIC ERROR hatasını veriyor. Disk bölümünden erase ile hepsini siliyorum ancak sadece User1 deki ritimler kalıyor silmiyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sonunda sorunumu çözdüm. Bana yardımcı olan, olmaya çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlar...

Hadi bakalım ozaman senin adına sevindim

Sonunda sorunumu çözdüm. Bana yardımcı olan, olmaya çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlar...[/QUgecmıs olsun nasıl hallettıgını yazmıcakmısın ıhtıyacı olan baksın sorununu hallettsın....

Aman yazma kı zarar edersın bende halletım remdekı samplerlerı sıldım oyle sanıldıgı gıbı format atmaya gerek yok her sıkıstıgında format olmaz sonra int 1 e basarak format cok rısklı allah muhafaza guc kesıntısı olursa dogru dtl ye 600 eu bayılacaksın tekrar edıyorum bu ve benzerı hatalar eksık yukleme ve hafızadakı yetersız alandan meydana gelıyor remı bosaltın aletı acıp kapatın (restart) yenı setı yukleyın bu kadar -ram bosaltma sırasıyla soyle (saund-enaltta int samp secenegı-sonra orgun uztundekı record kırmızı puton-en ustte menu ye-cıkan ekrandakı delete-uyarı mesajı gelırse procjet dıye exıt -dısk prefenes-hard dısk project kaldır -tekrar saund menuye don sımdı delete -en alttakı all sampler-loop vs. O kutucugu ısaretle cıkan ekrana ok -yes bıraz surer bu ıslem bıtınce ext bu kadar kolay gelsın kımseye soylemeyın ha devlet sırrıdır format atmak ıyı olmaz her ne elektronık alet olursa olsun format en son careeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.................????

format atacaklar f1 le format cok rısklı eger arıkan yenıset yuklerken degılfe format atarken guc kesıntısı olasaydı en az 600 euro ceoten para cıkardı o yuzden formatı f1 le degılde dısk menuden atın........

Disk menü içinde HDD, CD ve Disket formatı var, yedekleme üzerinden son yedek dosyasını yeniden yüklemiştim ama yinede düzelmemişti. Komple tüm sesleri ve ritim dosyalarını silip geri dönüşüm yapayım dedim bu sefer de user style 1 silinmedi. Yani hemen hemen hepsini denedim olmadı. Son çare olarak disket ile format attım öyle düzeldi.

aynı sorunu bende remı bosaltarak yaptım aletı acıp bır sure sonra actım ve setı yukledım oldu rem bosaltma ıslemını oncekı sayfada anlatmıstım kolay gelsın....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri