• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 1x yeni set....

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 5K
Güncel tutalım :)

Cevap: Korg pa 1x yeni set....

Merhaba üzülerek şunu belirtmek istiyorum Pa 1 x klavyemi ben Pa 2 x orgumla takas etmiştim ancak
pa 1x de bazı sıkıntılar çıktığı için geri vermek durumunda kaldım zaten sorunla ilgilide sizinle paylaşmıştım inşallah çok yakın bir tarih de tekrar bir pa 1x alırsam çalışmalara kaldığım yerden devam edicem.
kimse yanlış düşünmesin

Sinan kardeşim, şuana kadar yaptığın ritim vs. varsa paylaşabilirmisin? Yani bir iki adette olsa iş görür.

Hocam özellikle yanık keman çok hoşuma gitti. :) atabilirseniz çok sevinirim sayın hocam

Benim de çok sevdiğim ensturman ayrıca meye çok başarılı en yakın zamanda olanları paylaşıcam

hocam ritimden çok sesler gerçekten çok hoşuma gitti.başarılarınızın devamını dilerim.korg pa1x kullanıcıları olarak müsayit zamanınızda paylaşırsanız çok seviniriz.iyi çalışmalar.

basarılar seti bekliyoruz demolarında ayrıyetten cok başarılı

teşekkürler..
çok yakında..

Hocam, attigin ritimler ve sesleri cok begendim ellerine saglik. Seti buraya atman mümkünmü?

hadi bekliyoruz seti hocam :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri