• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 3x için hangi usb daha iyi

piyanist3x

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg PA3X
Arkadaşlar düğünlerde kullanmak için yeni çıkan baju starset mi ce exb. usb mi hakan cebi setmi daha iyi olur?

Cevap: korg pa 3x için hangi usb daha iyi

Bence emo usb 2 yi dene.

bence emo deneme kötü

arkadaşım hem ce hem baju kullandım ...... kendin piasadan beğendiğin ritimlerden toplama set yap en güzeli o...yazıktır parana...ben pişmanım paralı set aldığıma paralı set aldım ama içine mecbur dışardan ritim atmak zorunda kaldım...anlamı yok....hepsinde reklam 10 numara icraat yok..

Bencede emo usb 2 alma ben aldim pismanim tam bir hayal kirikligi emrah kaca eski emrah degil artik iyi isler yapmiyor

Valla ne diyeceğimi bilemiyorum yapabiliyorsan toplama yap ama hazır setler de güzel yani kullanışlı...

1.BAju usb star set (Ayhan TOPÇU)
2.Hakan 3x set (Hakan ÇEBİ)
3.emo usb 2 (Mustafa YİĞİT)

Kardeşim,sevgili abilerimiz her türlü destek ve hizmet vermekte ve devamlı demo larını sunuyorlar onları dinle gerçekten seni tatmin edebilecek bir set varsa düşünme al.Ayrıca bu işe gönül vermiş kişiler ve bu işten para kazanıyorlar yalnış bişey yapacaklarını sanmıyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

emo usb cok tras a2000 dekı btun hersey aynısı ypılmıs bence o paraya degmzz ayhan topcunun baju su cok kalıtelı ce usb de guzl

emo usb 2 mustafa abının degılkı nerden cıkardın onu

Ben satış,yani USB ye rahat ulaşabileceğiniz için isimleri yazdım kardeşim.Mustafa abi satışını üslendi ve o satıyor şuan setlere ulaşabilmek için isimlere ulaşsalar yeterli olacaktır.Bilgi acısından yazdın oraya...

boşuna usb lere para verme gerçekten müzisyensen cihazı kullanmayı öğren geliştir kendini ve piyasadan kendi setini düzenle en iyi set kendi yaptığındır.