• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 600 Qt şoke edecek

gecer66

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
tyros 4 black edition yamaha a2000
arkadaşlar bu gün tünelde can müzikte pa600 Qt u canlı dinleme fırsatım oldu
cüneyt kardeşim baya yogun bir şekilde aletin üzerinde çalışıyor bana hazır olmasada bazı ritimleri ve sesleri dinletti pa 600 piyasaya çıktıgı anda herkes inanın şoke olacak ve pa 80 de oldugu gibi piyasada pa 600 furyası başlayacak
kendi katogorisinde bence bir numara olmaya aday diyebilirim pa600 ü bekleyenlerin beklediyine deyecek arkadaşlar türkiyede çıkış tarihi muhtemelen ocak ayı gibi diye duydum hayırlısı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: korg pa 600 Qt şoke edecek

eee ben size söyledim dimi bende pa600 düz olmasina ramen cok memnun bu org piyasada 1 numara ben simdiye kadar pa800 ile pa600 arasinda cok bir fark göremedim pa800 birazdaha kaliteliymis gibi geldi mazeme olarak bana hepsi bu ama ton olarak kulanim olarak ayni pa800

arkadaşlar bu gün tünelde can müzikte pa600 Qt u canlı dinleme fırsatım oldu
cüneyt kardeşim baya yogun bir şekilde aletin üzerinde çalışıyor bana hazır olmasada bazı ritimleri ve sesleri dinletti pa 600 piyasaya çıktıgı anda herkes inanın şoke olacak ve pa 80 de oldugu gibi piyasada pa 600 furyası başlayacak
kendi katogorisinde bence bir numara olmaya aday diyebilirim pa600 ü bekleyenlerin beklediyine deyecek arkadaşlar türkiyede çıkış tarihi muhtemelen ocak ayı gibi diye duydum hayırlısı olsun

peki doğrumu gerçekten pa 800 ve 2x gibi kalvyerin setlerin okuyormuş.bizde gitsek dinleme imkanımız varmı

bence ilgili firmanın yada distribütör ün fiyat konusunda açıklama yapıp olaya netlik kazandırması lazım.

yau neden sok olacak millet anlamadim mal belli anlayan anliyor ha anlamak istemeyenleri diyorsan bak onlar sok olacaklar yuksek modellerle ayni kalitede sesi duyunca ....
merak edenler youtube e pa800 pa2x yazip pa600 demosu niyetine dinleyebilir cikan tum sonuclari :)

yav ilker gule gule oldurdun beni hahaha pa3 lerin basi sagolsun desene basda yasara diyekde suelindeki renoyu cikarsin gelsin sole bmw ye binsin heheheeh

korg pa2x veya pa3x ile pa600 ayrı kulvarların aletleri kıyaslanmaz arkadaşlar zaten fiyatı farkı ortaya koyuyor kıyaslamaya kalkan yanılır belirtmekte fayda var dinlerken 3x le aynı anda dinledim

pa 600 tahminlerin üzerinde fiyat açıklarsa esas o zaman şoke edecek herkesi.:)

ben söylemiştim 2013 renkli geçecek diye pa 600 ün varlıgını hisedenler şimdi roland bk 5 ve yamaha a2000 leri elden çıkarmaya çalışacaklar firmalar kampanya yapacaklar aha buraya yazıyorum

iyide kardeşim fiatı neden açıklanmıyo bu aletin