• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 600 SÜPER SET buldum googleden aratın çıkıyor

zafti55

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
KORG PA 600 SÜPER SET buldum korg pa 600 set yazın googleye çıkıyor

mrb arkadaşlar korg pa 600 için süper set buldum googleden korg pa 600 yazın çıkıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: KORG PA 600 SÜPER SET buldum googleden aratın çıkıyor

baya açıklayıcı olmuş,benim googlede şöyle bişey çıktı [Yaklaşık 1.960.000 sonuç bulundu (0,23 saniye) ]set haangi sitede acaba yoksa benim googlemi yanlış cevap veriyor...

baya açıklayıcı olmuş,benim googlede şöyle bişey çıktı [Yaklaşık 1.960.000 sonuç bulundu (0,23 saniye) ]set haangi sitede acaba yoksa benim googlemi yanlış cevap veriyor...

:) sabah sabah iyi geldi...

youtube da PA600 SÜPER SEY yazınca çıkıyor.. ama bildiğim kadarıyla o set ücretsaiz değil... fiyatı 100 TL.. saygılar..

kilitlimi bu set hocam?

kilitli değil ritimler sesler harika arkadaşlar bide yeni set çıkarıcaklarmış oda harika bişey müzik sayfaları var googleden bulun korg pa 600 süper set yazınca çıkıyor

arkadaşlar seti yapan arkadaşla bugün telefonla detaylıca konuştum.öncelikle arkadaş ses tonu ve kurduğu cümlelerle iyi birine benziyor.insan sarrafıyım diye iddia etmiyorum yaşım 40 yanlış anlaşılmasın.ben youtubedeki arkadaşların yayınladıkları videoları izledim öncelikle playback kesinlikle değil bunu söyleyeyim.fakat sesler mixer çıkışlı bu ne kadar bizleri yanıltır bilemiyorum bence çokda yanıltmaz diye tahmin ediyorum.set sahibi arkadaşıma neden seti kilitlemediğini sordum bana alan arkadaşların para verdikleri için seti yayınlamayacağını yayınlayan olursada allaha havale edeceğini söyledi.benim anladığım arkadaş bu konuda çokda profesyonel düşünmüyor yani bu işi para amaçlı yapmıyor(yanlış anlaşılmasın set ciddi anlamda profesyonel)şuan için yanlış anlamadıysam 2-3 kişi almış sanırım 4 ncüsü ben olacağım.iş bankasından hesap numarası veriyor oraya 100 tl yatırınca seti mail adresine gönderiyor.ben şahsım adına bu arkadaşımızın desteklenmesi taraftarıyım.arkadaşlar 100 tl çok büyük bi para değil.herkese sevgiler...

Ben kullanıyorum set 10 numara