• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA-80 Soru - Cevap

Cevap: Korg PA-80 Soru - Cevap

Abi nasıl kartdaki setleri 1 2 veya daha fazla diskete atabilirim? Karttada olacak diskettede olacak benim amacım o Çevrimiçisin diye hemen cevap vereyim dedim acil Yardım!

Abi nasıl kartdaki setleri 1 2 veya daha fazla diskete atabilirim? Karttada olacak diskettede olacak benim amacım o Çevrimiçisin diye hemen cevap vereyim dedim acil Yardım!

KART DA Kİ SETLERİ DEĞİL; KARTINA UYUMLU SETLERİ arkadaşların linklerden indir. zipli dosyayı indiriyorsun. ZİP li yanı sıkıştırılmış dosyayı VİNRAR ile açıyorsun. Çıkan sarı klasörü bir diskete atıyorsun. disketi orguna takıyorsun. Disk tuşuna bas, Ekranda ki Load tuşuna bas F1 tuşuna baş FD yazsın FD yazınca disket te ki dosyanın adını ekranda görüyor olmalısın onu tempo tekeri ile ekranın sol üst kısmında ki durum tuşunun önüne getir f2 ile bas onayla enter/yes bas çıkan mesaj olur ise gene enter/yes yap yükleme başlar takırtı tukurtular bitince yüklenmiş demektir. Kolay gelsin Saygılarımla,

abi disket okuyucu (Disketi bilgisayara takan aparat) yoksa ne yapacağız? illa almak zorunda mıyız keşke pa 80ede USB bellek takılabilse

abi disket okuyucu (Disketi bilgisayara takan aparat) yoksa ne yapacağız? illa almak zorunda mıyız keşke pa 80ede USB bellek takılabilse

Ya alacaksın yada orguna uyumlu İDE leptap harddiski bulup takacaksın bu sefer de bu Harddiskin aparatını 10 usd ye alacaksın :) bunun yardımı ile tüm PC den verileri yükleyip orguna takacaksın sonra da dilediğini org dan direk yükleyecensin. Kolay gelsin Saygılarımla,

Merhaba.. Ben pa 80 almayı düşünüyorum. Kac çeşittir pa80? Hangisi iyidir? Bellegi ne kadar? Bilgi verebilirmisiniz.. Hiçbirşey bilmiyorum pa80 hakkında

acaba tempoyo nasıl sabitliyoruz ?? ritimi yapıyorum 142 temposunda bir 4-4 olacak ancak ritimi kaydedip çıktığımda ritim tekrar 120 temposuyla başlıyor ve sanki arabesk 4-4 gibi oluyor Yardım edin lütfen!!!

acaba tempoyo nasıl sabitliyoruz ?? ritimi yapıyorum 142 temposunda bir 4-4 olacak ancak ritimi kaydedip çıktığımda ritim tekrar 120 temposuyla başlıyor ve sanki arabesk 4-4 gibi oluyor Yardım edin lütfen!!!

1. Orgunuzun ilk açılışta hangi ritim ve hangi sesle açılmasını istiyor iseniz önce onu ayarlayınız.
2. Pad ayarlarınızı yukarıda belirtildiği gibi yapınız.
3. Menu düğmesine basarak cıkan ekrandan Preferences'i (Lower/Acc5'e basarak) secin. Bu işlem sizi Style Play Menüsünün 24. sayfasına götürecek.
4. Bu ekranda Bass/Perc düğmelerini kullanarak Pref.Lock bölümündeki Pads kısmını "On" durumuna getirin.
5. Write tuşuna basarak "Write Global" komutunuzu verin. Ve "Exit"e basarak bu bölümden tamamen çıkınız.
6. Daha sonra ayarlarınızı (dikkat! baska performance secmeden) Performance "1-1" bölümüne kaydedin. Bunu da "Write" tuşuna basıp Perf.N:01-1 olacak şekilde performance'ye aynen yazmanız gerekir.

ANLAYACAĞIN RİTMİN TEMPOSUNU İSTEDİĞİN SEVİYEYE GETİR VE VRİTE tuşuna bas okeyle tamamdır.

pa 80 için doğu elektro sesi ve lesli elektro sesi varmıdır hangi sette bulabilirim.saygılar.

pa 80 için doğu elektro sesi ve lesli elektro sesi varmıdır hangi sette bulabilirim.saygılar.

Elektro elektro dur elektro nun doğusu batısı olmaz. Eğer Türker Multy Kart kullanıyorsanız benin kendi setim olan OZAN.SET var sitemizde sayısız paylaşmışım onu kullanın göreceksin beğenmezsen gene değişirsiniz. veya kartınıza uyumlu setleri araştırıp tek tek deneyiniz beğendiklerinizi tek tek orga yükleyerek kendinize özgü bir set oluşturunuz. Kolay gelsin Saygılarımla,

Merhaba.. Ben pa 80 almayı düşünüyorum. Kac çeşittir pa80? Hangisi iyidir? Bellegi ne kadar? Bilgi verebilirmisiniz.. Hiçbirşey bilmiyorum pa80 hakkında

2 Çeşittir :) Biri Kartlı diğeri kartsız yani kart alırda kullanırsanız Kartlı olur ve süper olur kart almaz da kartsız kullanırsanız biraz yavan kalır. PA-80 İN ÇEŞİTLERİ YOKTUR tek çeşittir. Bilgilerinize,