• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa manager kullananlar???

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Varmı kullanan kullanmayı iyi bilen?

Cevap: Korg pa manager kullananlar???

3-4 mb lık programa 150 lira istenirse kimse kullanmaz

3-4 mb lık programa 150 lira istenirse kimse kullanmaz

aynen katlıyorum.asla almam v2 çıkmış ama yinede çok ama çok eksik bir program demosunu kurdum yine ritm dinleymiyruz yine ses dinleyemiyorum performans yani.ve yine ses yada ritm cekmek istdiğimizde dklar falan otomatik gelmio ki tabi son sölediim zor bişe.

sonuç olarak bu şrogramı neden almalıyız diye düşündüğümde ritm ve ses yeri değiştirebilmek için kalkıpta 280TL veremem abi.onu yapcagıma set alırım :):)

Biraz pahalı ama istediğiniz ses ve ritimlerden kolayca bir set oluşturmak, aynı zamanda kullanılmayan dataları tespit etmek ve seti düzenli hale getirmek için çok kullanışlı görünüyor. Bu işlemler manuel olarak çok zahmetli ve vakit isteyen işler. Ritimler klavyeden eş zamanlı dinlenerek kullanılabilir.

demosunu 2 hafta kullandım..demo olduğundan set oluştaramadım..herhangi bir setin içeriğini orga yüklemeden bilgi sahibi olunması artı bir avantaj...fiyati bencede pahallı...
piyasada korg kullanıcısı fazla iken herkesin yararlanması adına daha makul fiyat olabilirdi....

saygılarımla
yıldıray

buna adam yemekten başka bişey denmez. iyi farzet 5 bin küsür orga verelim bunada 350 400 verelim.. başka varsa eksiği gediği alalım yani.. sanki sanayiden araba topluyoruz. bu program pa pro serisi içinse her sıfır satılan orgun paketine dahil et fiyatınıda ekle millet onu alır zaten. 160 dolar oda tl de değil.

Moderatör tarafında düzenlendi: