• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa1000 emo sd ile ilgili

• Konbuyu başlatan ormn17
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 6K
Emo sd öyledir.. 4/4 lük set yok.. kimi ritimleri güzel kimi sesleri.. yanlışmıyım?
çok para verince beklentimi yüksek tuttum.Bilseydim hiç almazdım.Katılıyorum 4/4 lük set yok bencede

Ben Timur ustaya yüzde yüz katiliyorum piyasadaki parali setlerin eksi ve artilari var birinde halaylar iyi ötekinde sesler iyi vs böyle gidiyor fakat emek var
Emo set sd olan benimde ilgimi cekmisti fakat piyasada hemen hemen en pahali setlerden biri oldugu icin beklenti biraz daha farkli oluyor ve bircok ustalardan daha eksikler var denilince simdilik vaz gectim

Ben Timur ustaya yüzde yüz katiliyorum piyasadaki parali setlerin eksi ve artilari var birinde halaylar iyi ötekinde sesler iyi vs böyle gidiyor fakat emek var
Emo set sd olan benimde ilgimi cekmisti fakat piyasada hemen hemen en pahali setlerden biri oldugu icin beklenti biraz daha farkli oluyor ve bircok ustalardan daha eksikler var denilince simdilik vaz gectim
ritimden başka birşey göremedim ben.Şu foruma yüklesem sesleri inanın şok etkisi yaratır. Aldığıma bin pişman oldum açıkcası. Emek çok büyük ama sesleri bari orta düzey olsaydı

Birçok sette seslerin ana yapısı benziyor sanırım, onları güzelleştiren efektleri oluyor bence. Ben korg u iyi bilmem ama pa80 deki dolgun, yüksek volümlü ve bol efektli sesler alışkanlık oluşturdu sanırım..

emo sd süper bir çalışma..daha iyisini görmedim...

çok para verince beklentimi yüksek tuttum.Bilseydim hiç almazdım.Katılıyorum 4/4 lük set yok bencede
Arkadasim dun ben you tube da tesadufen bir set gördum daha bir ay önce yayinlanmis.Kirmizi renkli bir pa 800 ile caliyor sadece ses paketi 58 dakikalik bir video kisinin wattsupp numarasi da var +905063852489 videonun basligi KORG PA 4X PA 3X PA 2X PA 1000 PA 800 (2021) KRONOS SES PAKETI.5 Ocak 2021 de yayinlamis.Ben begendim sahsen bir ona bakin isterseniz.Ben de ya pa1000 ya da 4x almak istiyorum.Selamlar.