• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA1X Mİ ? PA800 MÜ ? Yardım ...

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
arkadaşlar bildiğiniz üzere bende şuan pa500 tr var ama 1 ay a kadar başka bir org almayı düşünüyorum.Pa800 nevale bakımından daha iyi fakat pa1x in malzeme kalitesi tuşları da daha iyi pa1x ler şuan 2800 tl gibi fiyatlara bulanabiliyor.Pa800 ise 2. elleri 3500 tl gibi fiyatlara sizce aradaki 750 tl gibi bir farka pa800 değer mi yorum yazan herkese teşekkürler ...

Cevap: KORG PA1X Mİ ? PA800 MÜ ? Yardım ...

sakın pa1x alma elinde kalır..!Bu saaten sonra o alete hiçbir şey yapılmaz.Sakın diyorum al 800 ü bak rahatına daha en 6-7 sene nevalesiz kalmazsın.

2 saniye düşünmem bu klavyeler arasında 800 hem hafıza hem nevale bakımından çok üstün.

saolun arkadaşlar yorumlarınız için ...

800 baskası yok 1x alıp hayattan bezersin o agırlıgıda cabası

piyasada 1x kullanan bile yok hocam , alırsan satamazsın bence...pa800 her ne kadar 1x in yanında dandik olsada pa800 derim

saolun arkadaşlar bende pa800 düşünüyordum zaten ama sizlerinde bi yorumlarını almak istedim ...

sakın dostum bende vardı bel fıtıgı olacaktım az kaldı piyasanın en iyi aleti 800 sakın hata yapma 1 elinde kalır

saol kardeşim yorumun için

Pa1x diyorum pa800ùn saundu 1x în yanında fos kalır satamazsın demişler orgu satmak için mi alıyosun pa1x bendeyken org sehpası açılıp org yere kapaklanmaştı sapasağlam cîhaz ben olsam mp3boardlı cdrw hardısk emo board full pa1x alırdım kafam rahat olurdu 2 orgu da kullanmış olarak şahsı fikrimi yazdım

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri