• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa300 v3 sample modu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Korg pa300 v3 sample modu

ıbrahim kardeş ama bu pa300 sample menüsünü zaten korg firması açtı aktif hale getirdi 32 mg yaptı zaten sen neyi ni yaptın hangi yazılım dan bahsediyorsun anlamış deyilim ozaman madem sen bu yazılımı yaptığını söylüyorsun ozaman ram da 256 yap bir vide çek sample info bölümü nu de bir video da göster 256 ram yükseldiğini görelim hep birlikte ozaman bu yazılım işini senin yaptığına inanalım arkadaşım

ıbrahim kardeş ama bu pa300 sample menüsünü zaten korg firması açtı aktif hale getirdi 32 mg yaptı zaten sen neyi ni yaptın hangi yazılım dan bahsediyorsun anlamış deyilim ozaman madem sen bu yazılımı yaptığını söylüyorsun ozaman ram da 256 yap bir vide çek sample info bölümü nu de bir video da göster 256 ram yükseldiğini görelim hep birlikte ozaman bu yazılım işini senin yaptığına inanalım arkadaşım

Yabancı ülkede zaten yapıldı pa300 tr rem artmaz sadece SAMPLE ye açılır. Bunuda Türkiyede ilk yapan bildiğim kadarı ile muhittin çalışkandır. Türkiye de çok az sayıda pa300 tr SAMPLE okuyup oynanabiliyor.Bitanesi bende set yaptığım için yılların verdiği güven ve samimî olamamışsan dolayı muhittin yardımcı olmuştur.

Pa300 tr 32mb SAMPLE ve ce nin samplelerini okuyor

Serkorg kardeşim sen benim yazdık larimi.iyi okumamissin.belli bu işi korg firması zaten yaptı diyorum pa300 sample menüsünü zaten açtı 32 sample info açık kullanıcıya cuneyit ertac video yayınladı alet tutulmadı diye yaptı korg firması sen diyorsun muhittin çalışkan yaptı türkiyede ilk neyi yapmış yıllardır ben bu muzik piyasada yım boyle daha birini duymadım korg SAMPLE menu açmış diye venuzun.lafın kısası ben diyorum ki ıbrahim bey pa300 veya pa600 256 veya 192 mg ram hafızası açsın hacker os programı ile bunu da diyorum video ile ceksin canlı info samplig bölümünde gostersin ram yüksekliği bu diyerek ozaman ben ve butun arkadaşlar yaptığına inanalım umarım bu sefer anlamış sininiz dir yazdıklarımı

Mehmet bey siz anlamamışsınız sanırım. Korg tr sadece 32 mb kullanıcıya açık sample atma bakın altını cizerek söylüyorum dışardan ses ve drum kit yüklemeyi actı yani ramın kilidini kaldırdı. Ben ,ise SAMPLE YAPMA bölümünü actım videou izleyememişsiniz sonuna kada rsanırım sample ve multisample menüsünü aktifleştirdim. Ve bunu ilk yapanda Muhittin başakndır. ama ben kendim aylarca ugrastım kodları yazdım.

RAM Yükseltme konusuna gelince Pa300 en fazla 64 mb olabilir başka yükseltiklemez ve bugün video cekip yükleyeceğim

Ayrıca MB olarak yazılır MG olarak değil.

ibrahim bey
Ben video yu izledim merak etme peki pa 300 madem 64 mb yapacam diyon bu gün video çekip inşallah dediğini yaparsın video ile de info samplig bölümü 64 mb olduğunu da gosterirsin sanmıyorum ama dediğin gibi yapa biliyorsan musizyen arkadaşlar da burda görsün seni taktir etsin

Ha bu arada sen pa300 64 mb yap info samplig bölümünde video çek göster burada paylaş video nu söz ıbrahim kardeş ilk musterin ben olacam pa600 de 192 mb veya 256 mb yaptiracam bende bu programı senden alacam ücretli :)

Ha bu arada sen pa300 64 mb yap info samplig bölümünde video çek göster burada paylaş video nu söz ıbrahim kardeş ilk musterin ben olacam pa600 de 192 mb veya 256 mb yaptiracam bende bu programı senden alacam ücretli :)

Bu konuda haklı ama ben ısrarla söylüyorum bu olay bu sene yapılmadı 2 yıldır bende var SAMPLE yapma bölümü korg firması yapmadı sadece 32mb bölümünü açtı

ALIN İŞTE BURADA KORG PA300 64 MB

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...