• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa300 v3 sample modu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Korg pa300 v3 sample modu

Pa500 64 ve 256 kullandım 2016 2017 cihazlar bi süre sonra kasıyor

@ibrahim2525 neden vermiyorsun facebook.. bir görelim bende merak ettim.. hadi...

Örgün lokal bölümünü silmişsiniz kasıtlı yada kasıtsız bilemem insanlara boşuna ümit vermeyin videoyu izledim sadece lokal bölümünü silmişsiniz.Bu forumda amatör piyanist lerin 100 katı kadar profosyenllerde var yazılım geliştirmek için birilerinden destek alarak harakete geçin

Ben işin aslını bu işle uğraşan muhittin çalışkan arkadaş dan öğrendim dün akşam olmuyor ram yüksel miyor dedi local data siliniyor alet 64 mb görüyor ama sadece 32 mb sample yükleniyor dedi diyer 32 mb yükleme olmuyor dedi valla ıbrahim arkadaş dün kendisiyle görüştüm tlf da ben os program ile pa600 192 mb yapacağım dedi ben de pekala dedim bekleyip göreceğiz inşallah yapar da bende burdan sizlere sonucu yazarım arkadaşlar

Zaten facebook adresim acık beyler cemur atmayınız. Ayrıca zaten lokali silmesem yer açılmazdı. He inanamaynllarda inanmasın sizi inandırmak zorunda değilim adamın damarın basmayın. Ve ben sadece konu başlığında belirttiğim gibi v3 sample modu diye yazmışım kimseyi ümitlendirmiyorum. Beniim konum bu bu konu dışına cıkılmasın ha iannmadılar diye video yükledim gene inanmazlarsa versinler bana 64 mb lik set yükleyim video atayım. Hadi herkes allaha emanet olsun.

Zaten facebook adresim acık beyler cemur atmayınız. Ayrıca zaten lokali silmesem yer açılmazdı. He inanamaynllarda inanmasın sizi inandırmak zorunda değilim adamın damarın basmayın. Ve ben sadece konu başlığında belirttiğim gibi v3 sample modu diye yazmışım kimseyi ümitlendirmiyorum. Beniim konum bu bu konu dışına cıkılmasın ha iannmadılar diye video yükledim gene inanmazlarsa versinler bana 64 mb lik set yükleyim video atayım. Hadi herkes allaha emanet olsun.

Ben çamur atmıyorum.. :) sadece adres sordum.. Facebook adresi neydi?

Yapil miyacak denen birşey yok bırakın ıbrahim arkadaş bu işi yapacam dedi inşallah yapar bizlerde burda taktir ederiz kendisini pa600 192 mb yapacak ve video ile burda gösterecek sitedeki arkadaşlar da ibrahim kardeşimi taktir edecek bekliyoruz kolay gelsin şimdiden çalışma larında

Konu anlaşıldı arkadaşlar boş iş öyle program da yok ram artma olayi da :)

inanmayanlar kanıt ortada cvideo var inanmayanlar da 64 mb set göndersinler yükleyeyim videoya cekip atayım boş boş konuşmayın

Nerede bu o.s ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...