• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA3X Hakanx USB Hakkında

• Konbuyu başlatan barisx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 179
  • Görülen : 67K
Cevap: Korg PA3X Hakanx USB

üstad ne yap et bu seti 800 e okut yoksa kızıcam bak:). şaka bi yana 800 içinde bu set kullanılabilrise süper olur.bunu dtl çok iyi biliyordur diye tahmin ediyorum bu mümkün olabilir belki.kesinlikle 800 de bu seti istiyorum:( eğer okursa 256 yapıcam ram i okumazsa yapmam.
çalışma bence çok başarılı olmuş.fakat setin tüm içeriği içinde ne olacağı ve bütün sesler ve ritmler dahil demoları paylaşılmalı diye düşünüyorum.mesela 6-8 halay ritm davullu ritmlerini ben çok merak ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

üstad ne yap et bu seti 800 e okut yoksa kızıcam bak:). şaka bi yana 800 içinde bu set kullanılabilrise süper olur.bunu dtl çok iyi biliyordur diye tahmin ediyorum bu mümkün olabilir belki.kesinlikle 800 de bu seti istiyorum:( eğer okursa 256 yapıcam ram i okumazsa yapmam.
çalışma bence çok başarılı olmuş.fakat setin tüm içeriği içinde ne olacağı ve bütün sesler ve ritmler dahil demoları paylaşılmalı diye düşünüyorum.mesela 6-8 halay ritm davullu ritmlerini ben çok merak ediyorum.

ilginiz için çok teşekkürler, pa800 için dönüşüm yapılabiliyorsa mutlaka yaparız. set içeriği konusunda ise çalışma tamamlandıktan sonra tam bilgi verebilirim. emin olmanızı isterim, daha önceki hiçbir çalışmaya benzemeyecek.

Sen bu SETI cevirecen Hakanim demisti Dersin hehe
Eminim cok mail alacaksin pa2x ve pa800 culerden ;)

oooovvv abi naptınız siz yaa Mayyak demolar. Hele bazıları çok hoşuma gitti. Org süper çalan süper herşey çok ii Evet hakan abi çok iyi çalmışsınız. İçim gidiyo bu cihazları dinledikçe Biz boşuna yaşıyoz valla. ketronu falan bilirsiniz Ritim sıkıntısı çoktur. Ama yinede bişeyi açık söyliyim Elimde 3x olsa da parayla set alabileceimi pek sanmıyorum. Hani birazda maddiyattan dolayı. Ben bi cihaza 7000 tl verdikten sonra bi 500 de sete verirsen bizimkiler bana güler heralde :) Ama demoları dinledim Gerçekten çok iyi. Hele bi demo vardı adı tutku ydu Orda bi sesle karışık kempaya benzer bi ses vardı Süperdi yaa. Başarılarınızın devamını diliyorum Öğrencilikten kurtulup elimize işimizi gücümüzü alırsak belki bu işin içine daha fazla girebiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Iste o son verdigin 500tl buyuk fark yaratiyor :)

Evet belki öyle ama ne biliyim acayibime gidiyo benim. Ben bi cihaza 7000 lira vericem İçinde hiçbişey olmicak veya bana yaramicak. Bilmem o zaman bütün iş 500 lirada Hem hadi hepsini geçtim Diyelimki ben setten bıktım olurya insanlık hali O zaman nolcak bi 500 daha verip başka setmi alıcam Yazık deilmi o kadar paraya yaa Almanyada bi abi var Fuat diye duymuşsunuz adını belki. Yeni Türk klavyesi üretiyo daha dorusu modül desek daha doğru olur. Tamamen bilgisayara bağımlı bişey ve piyasadaki hemen hemen tüm profesyonel cihazların ses ritim demo ve midilerini okumak gibi bi özelliğede sahip. Onada bi bakın derim isterseniz. Hem avrupa fiyatı 2000 euro yu geçmicek Tabi daha henüz bitmedi ve seri üretime ihtiyacı var. Sitenin müzik aletleri bölümünde sabit konular arasında bu konuyuda bulabilirsiniz. Ben çok umutluyumda. Bana göre klavye bakımından Türk müziğinde devrim. Yeniden saygılar ve hayat boyu mutluluklar ve de manevi huzur dolu hayat dilerim.

Soyle soyleyim Sana hak veriyordum hatta Bende ayni fikirdeydim seninle ancak Ne oldu bir baktim onumde pa2x icinde abuk sabuk ritimler taa pa80 den kalma! Pa1x den kalma Simdi git pa3x al alet bos bize gore SETI indir bedava yukle Ne Anladim Ben bu isten ?
Pa2x var Bende karar verdim aldim bir USB Gecen bambaska bi alet oldu cikti piril piril sesler ritimler!
Simdi hakandan bu SETI alacak arkadaslarin pa3x I gercekten bambaska bi alete donusecek Onun bilgi ve tecrubesiyle yepyeni bir sayfa ayrica bizim Ne istedigimizi cok iyi bilen birisi...
Inanki 500tl ufak bir rakam kaliyor sonunda...

Hakan hocam benim gibi bati ve Tsm ciler icin soyle baba bir duble ve ud sesi olsun isteriz tabii bati cilarida unutmayin

Hakan hocam benim gibi bati ve Tsm ciler icin soyle baba bir duble ve ud sesi olsun isteriz tabii bati cilarida unutmayin

her tarz için ideal bi set oluşturmaya çalışıyoruz. elimizden gelenden fazlasını yapmaya çalışıyoruz umarım iyi olacak.