• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA3X Hakanx USB Hakkında

• Konbuyu başlatan barisx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 179
  • Görülen : 67K
Cevap: Korg PA3X Hakanx USB

ucurdun bizi aksam vakti kac kurustu bu pa3x hehe

hakan hocam çalışmalarında başarılar diliyorum bende kastamonuda tek 3x kullanıcıs olarak setten madurum malesef listeye şimdiden beni yaz bittiğinde hemen alalım benim bi isteğim olucak çok özür dilerim batı saoundlu rtimler pa-800 bazı setelrde pop live diye izmi yazılı rtim var onun gibi türkü hafif harreketli parçalar yapılacak rtimlerde olursa her tarz rahat yapılabilir bence şu ana kadar ki demolarınız gerçekten güzel alet süper olucak aklıma geldiği için söliyim dedim saygılar başarılar

ucurdun bizi aksam vakti kac kurustu bu pa3x hehe

demiştim ben sana :)

hakan hocam çalışmalarında başarılar diliyorum bende kastamonuda tek 3x kullanıcıs olarak setten madurum malesef listeye şimdiden beni yaz bittiğinde hemen alalım benim bi isteğim olucak çok özür dilerim batı saoundlu rtimler pa-800 bazı setelrde pop live diye izmi yazılı rtim var onun gibi türkü hafif harreketli parçalar yapılacak rtimlerde olursa her tarz rahat yapılabilir bence şu ana kadar ki demolarınız gerçekten güzel alet süper olucak aklıma geldiği için söliyim dedim saygılar başarılar

tabi, her tarz ritme yer vermeye çalışıyoruz. eğer seti alanlar bi eksiklik duyarsa, bu kesinlikle kısa zaman içerisinde güncellemeyle giderilecek. ritim konusunda içiniz rahat olsun.

yürü be hakan kim tutar seni..:)
valla kaç tane usb dinledim şimdiye kadar bu kadar gerçeğe yakın enstrümanlar özelliklede loop ritmlerde görmedim yani.İleride 3x alırsam muhakkak ki senin usbni kullanıcam.Çalışmalarında Allah kolaylık versin eline kulağına zeval vermesin.

yürü be hakan kim tutar seni..:)
valla kaç tane usb dinledim şimdiye kadar bu kadar gerçeğe yakın enstrümanlar özelliklede loop ritmlerde görmedim yani.İleride 3x alırsam muhakkak ki senin usbni kullanıcam.Çalışmalarında Allah kolaylık versin eline kulağına zeval vermesin.

amin çok teşekkürler, beğenmene çok sevindim :)

Sayın "X" :) Bizim Taraftan Yokmidur Kemence Tulum 7/8 5/8 :) Kolay Gelsin

ben bu aleti kesin alıcam ve hakan senin bunda payın %100

arkadAŞLAR Bİ SORUM OLACAK . PA 800 DE YENİYİM VE BENDE CE USB VAR BEN BUNU NASIL KULLANACAGIM ORKTA YÜKLÜ SET VAR ŞU ANDA VE BEN BU ORJİNAL USB Yİ ORKA KAYDETEBİLİRMİYİM LÜTFEN CVP ...

arkadAŞLAR Bİ SORUM OLACAK . PA 800 DE YENİYİM VE BENDE CE USB VAR BEN BUNU NASIL KULLANACAGIM ORKTA YÜKLÜ SET VAR ŞU ANDA VE BEN BU ORJİNAL USB Yİ ORKA KAYDETEBİLİRMİYİM LÜTFEN CVP ...

bunu yeni bir konu acıp sorsan daha iyi olurdu..
mevcut seti orgdan silip usb dekini yüklüceksin