• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA3X Hakanx USB Hakkında

• Konbuyu başlatan barisx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 179
  • Görülen : 67K
Cevap: Korg PA3X Hakanx USB

Hakan dostum eline sağlık .. demolar süper.. loop ların bir kaçında senkoplu tefler var dehşet olmuş.. tahmini ne zaman çıkıyor usb..? ona göre hazırlık yapalım..:)
şimdiden hayırlı uğurlu olsun.. Hakan kardeşim.. birde uygun olduğu zaman fiyat bilgisi alırsak çok güzel olur..

SEVGİLER-SAYGILAR..

Hakani rehin alip silah zoruyla pa2x e cevirtelim bu seti ne dersiniz :)
Fill ler ataklar bile loop olacak daha ne....
Ula hakan fururum seni :D istiyoz bunu pa800 ve pa2x e garibanlarida dusun biraz olmaz amaaaa!!!!!!

Hakan dostum usb de kerimoğlu zeybek harmandalı ve sepetçioğlu ritimlerini unutma..:) bizim yörede zeybeksiz olmaz.. şimdiden talibim usb ye süper olacak bu kesin..:)

SEVGİLER-SAYGILAR..

arap yazan ritimdeki sarkinin ismi neee ???

Hakan dostum eline sağlık .. demolar süper.. loop ların bir kaçında senkoplu tefler var dehşet olmuş.. tahmini ne zaman çıkıyor usb..? ona göre hazırlık yapalım..:)
şimdiden hayırlı uğurlu olsun.. Hakan kardeşim.. birde uygun olduğu zaman fiyat bilgisi alırsak çok güzel olur..

SEVGİLER-SAYGILAR..

çok teşekkürler, mart ayında çıkarmayı planlıyoruz. fiyat usb masrafına göre 500 ile 600 lira arasında bi rakam olacak.

Hakani rehin alip silah zoruyla pa2x e cevirtelim bu seti ne dersiniz :)
Fill ler ataklar bile loop olacak daha ne....
Ula hakan fururum seni :D istiyoz bunu pa800 ve pa2x e garibanlarida dusun biraz olmaz amaaaa!!!!!!

kardeşim hemen bi pa3x al sende kurtul bende :)

Hakan dostum usb de kerimoğlu zeybek harmandalı ve sepetçioğlu ritimlerini unutma..:) bizim yörede zeybeksiz olmaz.. şimdiden talibim usb ye süper olacak bu kesin..:)

SEVGİLER-SAYGILAR..

evet, zeybekler için ritim bölümünde ayrı bi sayfa hazırlıyorum. beğenmene sevindim :)

arap yazan ritimdeki sarkinin ismi neee ???

orhan gencebay - bırakında yaşayalım

çok teşekkürler Hakan kardeşim cevaplar için..:) mart ayını bekliyoruz.. tekrar kolay gelsin..

SEVGİLER-SAYGILAR..

evet hakan dostum ohalde hemen beni yaz set çıktığın da ilk aloanalrdan biri olmak isterim rtim ve canlı seslerde sıkıntı yaşamadıktan sonra olay budur derim şimdi bile toplama bi set kullanırken aletten keyif alıyorum senin setini yüklediğim zaman allah nasip ederse keyiften bayılırım sanırım :)))))))

evet hakan dostum ohalde hemen beni yaz set çıktığın da ilk aloanalrdan biri olmak isterim rtim ve canlı seslerde sıkıntı yaşamadıktan sonra olay budur derim şimdi bile toplama bi set kullanırken aletten keyif alıyorum senin setini yüklediğim zaman allah nasip ederse keyiften bayılırım sanırım :)))))))

:) inşallah

süper sesler sizden ricamız bunların fl studio içinde yapılması sayın abiler