• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

Cevap: korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

600 setini tabi bütün pa serileri okur yanlız tr10 yani ce üstünde gelen setten bir alıntı yoksa setin içinde biliyorsunuz o kilitli bir set diyelim ki var içinde diğer pa serileri seti yine okur sadece kilitli setten aldığınız ses ve ritimleri okumaz

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Yarın için işten izin aldım, bu gece ve yarın hatta uzarsa yarın gece allah nasip ederse seti bitirmek için uğraşacağım. Ana omurga tamam ses balansları ve her ritme pad ve stst atamaları ile uğraşıyorum, Set yükle sil, ritim dinle, seç beğendiğini not al, her ritmin drum perc ve acc lerini not al, tektek sete yükle omadı sil, gerçekten gına geldi. 3 aydır doğru düzgün klavye çalamıyorum setle uğraşmaktan ama bu kadar uğraşada değsin istiyorum, bu sebeple, titiz davranıyorum. inşallah Cumartesi seti siteye ekleyeceğim. Saygı ve sevgiyle kalın.....

Murat KOÇ

Kolay gelsin yaz a bende cihaz alıcam pa600 olmadı pa80 görüşmek üzere

aletler arasında set okuma sıkıntısı farklı kriterlerde pa800 üzerinde hazırladığım seti başka 800 yüklediğimizde bile hata verdiği oluyor bunlar tamemen arızalı dosya ve bozuk tabanlı sampleler diye düşünüyorum

Setle ilgili tüm ayarlamalar tamam. Bazı arkadaşların istekleri olmuştu onlarıda ekledim, şimdi elime geçen loop taksimleride eklemekle uğraşıyorum. Bu gece yayınlayacağım arkadaşlar....

Kolay gelsin. Bekliyoruz..!!

murat kardeş sen adamın dibisin ya :) senle tanışmak isterim. bende inan org çalmayı unutmuş vaziyetteyim. artık gına gedi bende bi set yükledim onu düzenlemekle meşkuldüm ama fazla zaman olmuyor işten dolayı. bende biter bitmez burdan yayınlayacağım. özellikle adana çevresi ve doğu ağarlıklı olacak. hemen hemen bitti ama bi kaçtane bağlama üzerinde uğraşıyorum. grani tarzı bağlamaları tamamladım sayılır. 600 yıkılıyor valla saygılar. senin seti bekliyorum o zaman uyanık kalacam. allah kolaylık versin.

bu arada tek bi drum perkisyon setimiz olsun herkez çalışmalarını ona göre yapsın. sıkıntısızca paylaşalım çalışmalarımızı. sesler kişiye göre farklı olsada olur farketmez. bu birliği sağlayalım. valla tadından yenmez. elimden geleni yapmaya hazırımkardeşim. diğer müzisyen arkadaşlarında bu fikre sıcak bakacagına eminim.

murat kardeş sen adamın dibisin ya :) senle tanışmak isterim. bende inan org çalmayı unutmuş vaziyetteyim. artık gına gedi bende bi set yükledim onu düzenlemekle meşkuldüm ama fazla zaman olmuyor işten dolayı. bende biter bitmez burdan yayınlayacağım. özellikle adana çevresi ve doğu ağarlıklı olacak. hemen hemen bitti ama bi kaçtane bağlama üzerinde uğraşıyorum. grani tarzı bağlamaları tamamladım sayılır. 600 yıkılıyor valla saygılar. senin seti bekliyorum o zaman uyanık kalacam. allah kolaylık versin.

Teşekkürler arkadaşım. O senin güzelliğin. Seti yayınladım. İndirebilirsiniz. İsteyene linki burdanda vereceğim....

haydi be kardeşim.yalnız bir kaç önerim olacak.şöyle şıkır şıkır 9/8,ayrıca tek tuşa basınca meyan atan saksafon,keman ve klarnet düğün için olanlardan eklersen tadından yenmez.şimdiden tşk.ederiz

Aynen dediğiniz gibi romanlara taksim meyan padleri yaptım.. Özellikle Amza 9-8 de 1 davul 3 taksim padi var...

Elinize yüreğinze saglik...