• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

Cevap: korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

Korg pa600 de o kadar set kullandım fakat hiç birinde m3 zurna yoktu. benim pa600 (QT)değil yurtdışı çıkışlı bi set buldum ondada m3 zurna var fakat okumuyor. bana eğer yardımcı olursanız öyle bir düzenli yerli yerinde set varsa lütfen gönderirmisiniz. bu arada lower dem yapmak isteyenler. global tuşuna basın sonra turning yazan yere tıkla sağ altta lower yazıcak onu ortadakine getir oluyor.

kardeşim benim pa 600 bu seti yüklerken 600 global silecekmiyiz.şimdiden teşekkür ederim.böyle bir seti paylaştığın için:)

teşekür ustadım

murat bey sizin seti indirip yükledim sizden ufak bir ricam var set on numara sesler ritimler fakat Rumeli , bulgar , ve çiftetelli ritimleride eklersen on numara bir set olacak çiftetelli varda daha iyilri var sen bulursun en önemlesi 7/8 sağlam Rumeli ve köçek bulgar orgu satın aldığımdan beri Rumeli işini çözemedim saygılar.

Üstad eline, emeğine sağlık. 5 günlük pa900 kullanıcısıyım bir sorum olacak, bu setleri birleştirmeyi nasıl yapabilirim ben anlatım göremedim forumda bildiğin anlatım olan bir link paylaşabilirsen çok sevinirim.

nerden indircez

Teşekkürler. Allah ne muradın varsa versin....

teşekkürler emeğine sağlık inşallah bu set beni ve benim gibi setleri beğenemeyen içine sinmeyen meslektaşlarımızı rahatlatır ve tatmin eder...

teşekkürler arkadaşım. O senin güzelliğin. Seti yayınladım. Indirebilirsiniz. Isteyene linki burdanda vereceğim....

link nedir ? NEREDEDİR ?

Moderatör tarafında düzenlendi: