• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
Merhaba arkadaşlar;

Uzun süredir uğraştığım çalışmamı kısa bir zaman sonra sizlerle paylaşacağım. Yaklaşık 3 aydır piyasadaki tüm 600-800 ve 3x setlerini silip yükleyerek ve tabiri caizse elekten geçirerek hazırladığım setimi bitirme aşamasındayım. Şimdi diyeceksiniz ki ne var bunda piyasada böyle bi dünya set var. Anlatayım arkadaşlar. Ben piysadaki tüm setlerin içinden en güzel sesleri ve en güzel ritimleri ayıklayarak oluşturdum bu setimi.Örneğin piyasada 100 tane 5-8 varsa güzel ve net olan 5 tanesini aldım çorba gibi karman çorman çıkan ritimlerin hiçbirini almadım. Yani bu seti ilk yüklediğinizde hangi ritmi açarsanız açın acaba dandik mi, vuruşları net ve düzgünmü diye bir çelişkiniz olmayacak. Ayrıyetten, tüm ritimleri ve performansları, düzenli bir şekil dizdim ve sts' lerini ritmin özelliğine göre tek tek ayarladım. Ses balanslarını tek tek tüm ritimlerde ve seslerde db metre yardımıyla eşitledim. Artık bir sesden diğerine geçince bocalama azalma çoğalma yok. Tüm ritimlerin balanslarını tek tek yaptım ve onları da seslerle dengeli bir biçimde editledim. İşimize yaramayan fazlalık tüm ritimleri ve sesleri listemden çıkarttım. Piyasadaki en net ve garanti set olacağına inanıyorum. Ben aylarca uğraştım, sizler uğraşmayacaksınız. Yükleyip direk programa yada düğüne çıkabileceğiniz, Net bir set geliyor. Son rütuşlarım kaldı onları da tamamlayıp yayınlayacağım. Hepinize hayırlı günler bol kazançlar dilerim.

Murat KOÇ

Seti bitirdim arkadaşlar indirin...

Yeni link;

Ekli dosyalar

• MURATKOC.SET.rar
    57.5 MB · Görülen: 4,849
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: korg pa3x, pa900 ve pa600 cülere müjde....!

ücretlimi olacak acaba..

Yok hocam ne ücreti.... Ben kendim o kadar sıkıntım çektim, kimse çekmesin diye yayınlıyacağım...

şimdiden teşekkürler merak ettim bekliyoruz

Murat hocam uğraşlarınız için çok teşekkür ederim yardımcı olacağımız bir konu varsa bizlerde burdayız bahsettiğiniz set gerçekten güzel bir taban set olursa bu set üstüne ritim yazarak geliştirebiliriz desteğim sizinle elimizden gelecek birşeyler varsa söyleyin ortak güzel bir set oluşturalım üzerine ritim yazalım ses yazalım güncel tutalım. Işe yaramaz setlere tonlarca para vermesin millet boşuna birlikte güzel şeyler yapabiliriz. Saygılar sevgiler

murat kardeşim gene bombayı patlattı sağlam bişeyler çıkacak belliki

Merhaba arkadaşlar;

Uzun süredir uğraştığım çalışmamı kısa bir zaman sonra sizlerle paylaşacağım. Yaklaşık 3 aydır piyasadaki tüm 600-800 ve 3x setlerini silip yükleyerek ve tabiri caizse elekten geçirerek hazırladığım setimi bitirme aşamasındayım. Şimdi diyeceksiniz ki ne var bunda piyasada böyle bi dünya set var. Anlatayım arkadaşlar. Ben piysadaki tüm setlerin içinden en güzel sesleri ve en güzel ritimleri ayıklayarak oluşturdum bu setimi.Örneğin piyasada 100 tane 5-8 varsa güzel ve net olan 5 tanesini aldım çorba gibi karman çorman çıkan ritimlerin hiçbirini almadım. Yani bu seti ilk yüklediğinizde hangi ritmi açarsanız açın acaba dandik mi, vuruşları net ve düzgünmü diye bir çelişkiniz olmayacak. Ayrıyetten, tüm ritimleri ve performansları, düzenli bir şekil dizdim ve sts' lerini ritmin özelliğine göre tek tek ayarladım. Ses balanslarını tek tek tüm ritimlerde ve seslerde db metre yardımıyla eşitledim. Artık bir sesden diğerine geçince bocalama azalma çoğalma yok. Tüm ritimlerin balanslarını tek tek yaptım ve onları da seslerle dengeli bir biçimde editledim. İşimize yaramayan fazlalık tüm ritimleri ve sesleri listemden çıkarttım. Piyasadaki en net ve garanti set olacağına inanıyorum. Ben aylarca uğraştım, sizler uğraşmayacaksınız. Yükleyip direk programa yada düğüne çıkabileceğiniz, Net bir set geliyor. Son rütuşlarım kaldı onları da tamamlayıp yayınlayacağım. Hepinize hayırlı günler bol kazançlar dilerim.

Murat KOÇ

bu müjde değdi 600 için de olması ayrı bir müjde oldu. emeklerinize sağlık. Bakıyorum da ne güzel paylaşımcı ustalarımız var hala emeğinizin hakkı ödenmez gerçekten. heyecanla bekliyoruz:)

çokkkkkkkkk tşk ederiz şimdiden şu anda CÜNEYT ERTAÇIN seti en düzenli ve güzel onu kullanıyorum ama bahsettiğiniz set eğer gerçekten güzelse bu setin üzerine uğraşıp devam edelim benim de eğer katkım olacak sa elimden geleni yaparım saygılarımla KÜTAHYADAN GÖKHAN PA600QT

Murat hocam uğraşlarınız için çok teşekkür ederim yardımcı olacağımız bir konu varsa bizlerde burdayız bahsettiğiniz set gerçekten güzel bir taban set olursa bu set üstüne ritim yazarak geliştirebiliriz desteğim sizinle elimizden gelecek birşeyler varsa söyleyin ortak güzel bir set oluşturalım üzerine ritim yazalım ses yazalım güncel tutalım. Işe yaramaz setlere tonlarca para vermesin millet boşuna birlikte güzel şeyler yapabiliriz. Saygılar sevgiler

Hocam setin tabanı kuvvetli. Ben en beğendiğim ritim ve sesleri ekledim. Bu sete pa800 le başlamıştım, pa 600 le bitireceğim inşallah. Setin boyutu 80-85 mb gibi o sebeple 900 ve 3x kullananlar üstüne istediğini ekleyebilirler (tabi gerek duyarlar mı bilmem). Şu an sadece ritimlerin balansı ve sts atamaları kaldı, hatta her ritme uygun padlarıde tek tek atayıp kimsenin birseyle ugrasmasına gerek kalmayacak hale getireceğim. Yardım ön erin ve desteğin için çok teşekkür ederim. İşin en zoru bitti.. bundan sonrası hepimiz için kolay olacak...

eline emeğine sağlık kardeş pa 55 için güzel set varmıdır elinde ...