• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa50 Ritim Yardım

BeN_EmRe

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar bana Antep yöresine ait 4 4 lük ve 2 4 lük ritimler lazım halay için bateri li elinde olan varsa paylaşabilirmi lütfen

Cevap: Korg Pa50 Ritim Yardım

kardesım bnde pa 50 kullanıcısıydım ritim bulman brz sıkıntı bulsan bıle y.anlama ama bana gore cacık sattım ve rahatladım ıns bulursun saygılar

ritim bulabiliyorum genelde ama istediğim gibi bulamadım dediğin gibi cacık biraz :))

valla darılmada ole ya bende vardı bu bayram sattım ve sana sunu soylıyım hıc bekletme sat cok rahat gıdıyor ben ılana koydum 2 gun sonra satıldı :) bende sımdı cıhaz arıyorum sole janjanlı bısey :D

emra bak bulabılırsen roman set var 8-10 tane guzel rtımlerı var ben onu kullanıyodum seslerıde fena degıl bıde sms set bu 2 sını bulabılırsen ısını azda olsa goruru valla bende cok guzel setler vardı cıhazı sattım ıcın p.s den hepsını sıldım ama yıne senın ıcın bakarım bulursam .RAR. olarak paylasırım kardesım

emra bak bulabılırsen roman set var 8-10 tane guzel rtımlerı var ben onu kullanıyodum seslerıde fena degıl bıde sms set bu 2 sını bulabılırsen ısını azda olsa goruru valla bende cok guzel setler vardı cıhazı sattım ıcın p.s den hepsını sıldım ama yıne senın ıcın bakarım bulursam .RAR. olarak paylasırım kardesım

çok sağol kardeşim çok aradım ama pek bulamadım yazan bir arkadaş yazıpta verse daha iyi olurdu