• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA500 TR beklenen ''seco 2012 bomba backup''

• Konbuyu başlatan seco_35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 113
  • Görülen : 30K
Cevap: KORG PA500 TR beklenen ''seco 2012 bomba backup''

Sercan canım kardeşim şimdi ben üzerinde orjinal fabrika ayarı dursun istiyorum canım benim...Şİmdi bu backup dosyasını klavyede kurmadan içinden senin ritim ve seslerini açıp inceleyebilirmiyim ??? Eğer cevabın evet ise sorun yok ama backup 'ı kurmadan setini göremiyor isem gerekirse ücreti mukabilinde bana o seti yani backup içinde olan ritim ve sesleri verebilirmisin.Adım ömer ve bu işten para kazanmıyorum sadece müziğe olan ilgim ve merakım var aslında mesleğim öğretmenlik.....Yaptığın çalışmanı youtube üzerinden izledim...Aslında backup ı kursam sorun yok ama ben orjinal kalsın istiyorum lütfen anla...Saygılarımla

abi benim backupu yükledin mi eğer yüklediysen çiftetellilerde filan pad leri de kullan onlar ritmi daha da dolgunlaştırıyor

Sercan canım kardeşim şimdi ben üzerinde orjinal fabrika ayarı dursun istiyorum canım benim...Şİmdi bu backup dosyasını klavyede kurmadan içinden senin ritim ve seslerini açıp inceleyebilirmiyim ??? Eğer cevabın evet ise sorun yok ama backup 'ı kurmadan setini göremiyor isem gerekirse ücreti mukabilinde bana o seti yani backup içinde olan ritim ve sesleri verebilirmisin.Adım ömer ve bu işten para kazanmıyorum sadece müziğe olan ilgim ve merakım var aslında mesleğim öğretmenlik.....Yaptığın çalışmanı youtube üzerinden izledim...Aslında backup ı kursam sorun yok ama ben orjinal kalsın istiyorum lütfen anla...Saygılarımla

abi backupu yüklemeden önce senin backupun yedeğini alırsın benimkini yükledikten sonra orjinal haline çevirmek istiyorsan senin yedeğini aldğın backupu yüklersin aynı şekilde hiç problem olmaz

backup yedeğini almak=media>unitiliy>full resource backup>execute e bastıktan sonra backupu nerey kaydedeceğini seç sonra>backup komutuna tıkla bu kadar yedeğini alır

Kardesımmmmmmm ellerine sağlıkkkkk set bomba............. Iyi ki roland bk 5or u verip pa500tr almışım.....

Kim ne derse desin türkiye de düğün işin de korg usta......

Saygılarımla kutahyadan gokhan............

bu güzel paylaşımın için çok teşekkürler

Kardesımmmmmmm ellerine sağlıkkkkk set bomba............. Iyi ki roland bk 5or u verip pa500tr almışım.....

Kim ne derse desin türkiye de düğün işin de korg usta......

Saygılarımla kutahyadan gokhan............

çok saol abi yorum için böyle sizin gibi abilerden iyi yorumlşar geliyor ben elimden gelkdiğince bişeyler yapıyorum keşke herkez elinde olanı paylaşsa bu forumda pa500 ü set düzenliyenler var ama paylaşmıyor malesef!

sevgili kardeşim kardeşim diyorum çünkü 52 yaşındayım harikasın çok başarılı performens çiziyorsun senden bir rıcam var abi olarak setde o kadar çok romen ritme yüklenmişsin doğu halay ankara tarzı ritimler çok az kalmış sayfanın birine hiç olmassa romen yerine 6/8 halay 6/8 azeri 2/4 halay 4/4 halay ve biraz ankara tarzı yaparsanız inanın bu set türkiyenin her tarafında iş görür bence setdeki eksikler bunlar sadece ege tarzı olmuş sana başarılarının devamını diliyyorum ve yazdıklarımıda yerine getireceğinden eminim

sevgili kardeşim kardeşim diyorum çünkü 52 yaşındayım harikasın çok başarılı performens çiziyorsun senden bir rıcam var abi olarak setde o kadar çok romen ritme yüklenmişsin doğu halay ankara tarzı ritimler çok az kalmış sayfanın birine hiç olmassa romen yerine 6/8 halay 6/8 azeri 2/4 halay 4/4 halay ve biraz ankara tarzı yaparsanız inanın bu set türkiyenin her tarafında iş görür bence setdeki eksikler bunlar sadece ege tarzı olmuş sana başarılarının devamını diliyyorum ve yazdıklarımıda yerine getireceğinden eminim

teşekküler abi orgu sattım malesef ben çok çabaladım destek olan fazla olmadı yaptığım son 2013 backupuda parayla satıyorum 100 liraya

Moderatör tarafında düzenlendi:

haklısın sercan ama inan insanlar hayatta hep yalnızdır başarı tesadüf değildir çalışmanın eseridir bir gün iyi yerlerde olacağına inanıyorum size sormak istediğim fabrika ayarlarına batı ritimlerinin olduğu yere becap haricinde ritim atmak mümkünmü