• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA500 TR beklenen ''seco 2012 bomba backup''

• Konbuyu başlatan seco_35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 113
  • Görülen : 30K
Cevap: KORG PA500 TR beklenen ''seco 2012 bomba backup''

backup güncell

estargon kalesinin sadece midisi lazım

bunu kurunca orgun fabrika ritm ve sesleri siliniyormu ?

Sercan lütfen yardımını esirgeme.... 5
gün önce sıfır pa500tr aldım 5 gün içinde orgu çözdüm netten indirdiğim setlerden kendime tek tek inceleyerek set oluşturdum...Tek eksiğim nette bulduğum ankara misket fidayda ve çiftteteliler gümbür gümbür değil varsa lütfen yardımcı olurmusun...Mutlaka bunlardan bir kaç pa80 yada pa800 çevirin olmuştur.... Drumları ile varsa veririmisin..Çok hayır duamı alırsın kardeşim..Saygılar

birde setini kurdum fakat bazı ritimlerin sesleri yok ne sts hazır 4ses ler yok yani bazı görünen seslerde çalmıyor

Sercan lütfen yardımını esirgeme.... 5
gün önce sıfır pa500tr aldım 5 gün içinde orgu çözdüm netten indirdiğim setlerden kendime tek tek inceleyerek set oluşturdum...Tek eksiğim nette bulduğum ankara misket fidayda ve çiftteteliler gümbür gümbür değil varsa lütfen yardımcı olurmusun...Mutlaka bunlardan bir kaç pa80 yada pa800 çevirin olmuştur.... Drumları ile varsa veririmisin..Çok hayır duamı alırsın kardeşim..Saygılar

abi benim backupu yükledin mi eğer yüklediysen çiftetellilerde filan pad leri de kullan onlar ritmi daha da dolgunlaştırıyor

birde setini kurdum fakat bazı ritimlerin sesleri yok ne sts hazır 4ses ler yok yani bazı görünen seslerde çalmıyor

ee insaf yani birazada kendiniz uğraşınız 100 küsur ritime 4 tane ses ayarlamak biraz zor ben en çok kullanılan ritimlere hazırladım stsyi backup dahada geliştirilecek bir abimiz benim bakupa ilave yapıpı güncelleyecek yanlış yüklediniz heralde hiç kimsede bu problem yok tüm ritimler ve sesler çalışıyor