• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa500 Tuşesi nasıl arkadaşlar?

h-sinan54

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8, KORG PA500TR
Bende gw8 var pa500 ün tuşesi yamaha a1000 ile aynı gibi duruyor acaba ikisine kullanıpta arada fark olup olmadınığını söyleyecek arkadaş var mı? Ben tuşların azda olsa ağırlıgını elimde hissetmek istiyorum bunu en güzel wk6 da gördüm ben..Gw8 de fena değil ama pratik bi cihaz istiyorum...Bütçeme uygun bi pa500 var ne dersiniz arkadaşlar? En basitinden Pa80 tuşesini aratırmı?

Cevap: Korg Pa500 Tuşesi nasıl arkadaşlar?

bnde yakın zamanda alıcam pa500 araştırıyom şimdi bikaç defa denedim tuşları iyi fena değil gw8 bilmiom ama a1000 den iyidir kanımca ama alırsam sıkıntı çekermiyim bilmiyorum açıkçası alıpta pişman olmaktan korkuyorum

ben aldım pa3x gelene kdr kulanıcam bence fena ağlet değil

bende alırken kafamda sou işaretleri vardı ama aldım çok memnunum

pa500 den memnun olanlar yorum yapıyolar ya içim rahatlıyor yani bende almak istiyorum bu aleti

bendede var cok memnunun herkese tavsiye ederim.

vay be böyle giderse alacam gibi görünüyor bu aleti...benimde çok hoşuma gidiyor seslerine bakıyorum baya iyi sample olmamasına rağmen başarılı geldi...rtimler falan dolu baya kullanışlı malum korg pratikliği...az para biriktirip alayım ben ozaman bunu...şuan gw8 var Üniversitenin bahar şenliklerinde kullanmam lazım ondan sonra satarım lazım olmayacak nasılsa...

senin gw8 in tuşesi pa500 den çok daha kaliteli pa500 ün tuşesi pa55 pa50 a1000 or700 ile aynı sistem tuşların hepsi birbirine yapışık yay yok plastik contada yaylanıyor ucuz sistem zamanla laçkalaşıyor malzemeden çalmışlar ama pa500 deki ritimler ve drum kitler çok iyi seslerde klasik korg sesleri türk sample seslerde eski pa80 kartlarındaki sesler sonuçta iş yapar

düşünenler varsa fazla düşünmeden alabilir yani alet kötüleyenlede vardı ama kötü bi yanı yok bnce

senin gw8 in tuşesi pa500 den çok daha kaliteli pa500 ün tuşesi pa55 pa50 a1000 or700 ile aynı sistem tuşların hepsi birbirine yapışık yay yok plastik contada yaylanıyor ucuz sistem zamanla laçkalaşıyor malzemeden çalmışlar ama pa500 deki ritimler ve drum kitler çok iyi seslerde klasik korg sesleri türk sample seslerde eski pa80 kartlarındaki sesler sonuçta iş yapar

bende öyle tahmin ediyorum fakat şu sahnede beni deli etmesi artık soğuttu ...performans sesleri kullanırken başka bişi yaptımmı performans kapanıyor kendi kendine ses değiştirecem normale döndüğü için o ses bankasındaki ilk sesi alıyor kaldırıp vurasım geliyor...bi yandan tuşe de önemli benim için çalarken zevk vermedikten sonra sesin iyi olması bişi fiade etmiyor...ketron sx3000 de var kafamda aslında asıl sağlam alet o....